• MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec
  • MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec

MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec

2021-05-21
Cena: 76,41 zł
MULTI TOOL COBRA Narzędzie Wielofunkcyjne Mil-Tec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Multitool Cobra to niezwykle przydatne narzędzie, które za sprawą swojej funkcjonalności sprawdza się w różnorodnych sytuacjach. Ten przedmiot jest niezwykle uniwersalny za sprawą 9 idealnie opracowanych elementów, które składają się na całokształt. Ciekawy design i doskonale opracowane mechanizmy sprawiają, że nie jest to przedmiot duży gabarytowo, natomiast możliwości, które zapewnia, są niezwykle szerokie.</p> <h2>Mil-Tec Multitool - niezastąpione narzędzie</h2> <p>Multitool Black Cobra to ogromna funkcjonalność zawarta w niewielkiej formie. Narzędzie zostało wyprodukowane przez znanego i cenionego producenta. Znajduje swoje zastosowanie w różnorodnych sytuacjach. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas wyprawy survivalowej, outdoorowej lub innych, ponieważ stanowi źródło rozwiązań na problemu wynikającego z braku narzędzi w krytycznych sytuacjach.</p> <h2>Multitool Black Cobra - techniczne aspekty</h2> <p>Narzędzie zostało zachowane z dość minimalistycznym stylu, jednak design cechuje się pewnego rodzaju estetycznością. Czarny kolor również pozytywnie wpływa na ten aspekt. Za sprawą wykonania ze stali nierdzewnej może służyć przez długi czas. Kompaktowa wielkość to jedna z wielu jego zalet. Do narzędzia zostało dołączone etui, które jest bardzo praktyczne. Waga wynosi 0,28 kg, co stanowi optymalną wartość dla tak bogatego w różnego typu zakończenia przedmiotu. </p> <p>Narzędzie posiada 9 funkcji, które są zróżnicowane w taki sposób, że znajdą swoje zastosowanie w wielu różnorodnych sytuacjach. Należą do nich: kombinerki, śrubokręt płaski mały, płaski duży, wkrętak, piła do drewna, nóż, pilnik, a także otwieracz do puszek i do butelek. </p> <h2>Narzędzie wielofunkcyjne Multitool Cobra - sklep </h2> <p>Produkt ten cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami użytkowników, stając się tym samym jednym z pierwszych wyborów podczas kupowania sprzętu o tej specyfice. Ten funkcjonalny multitool nabyć można w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą - posiadamy wiele interesujących produktów, przydatnych na wszelkie wyprawy.</p>

Materiał: stal nierdzewna

Waga: 0,28kg

9-cio funkcyjne narzędzie uniwersalne

-kombinerki

-pilnk

-śrubokręt płaski mały

-śrubokręt płaski duży

-nóż

-otwieracz do puszek

-wkrętak krzyżowy

-otwieracz do butelek

-piła do drewna

Ilość

Multitool Cobra to niezwykle przydatne narzędzie, które za sprawą swojej funkcjonalności sprawdza się w różnorodnych sytuacjach. Ten przedmiot jest niezwykle uniwersalny za sprawą 9 idealnie opracowanych elementów, które składają się na całokształt. Ciekawy design i doskonale opracowane mechanizmy sprawiają, że nie jest to przedmiot duży gabarytowo, natomiast możliwości, które zapewnia, są niezwykle szerokie.

Mil-Tec Multitool - niezastąpione narzędzie

Multitool Black Cobra to ogromna funkcjonalność zawarta w niewielkiej formie. Narzędzie zostało wyprodukowane przez znanego i cenionego producenta. Znajduje swoje zastosowanie w różnorodnych sytuacjach. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas wyprawy survivalowej, outdoorowej lub innych, ponieważ stanowi źródło rozwiązań na problemu wynikającego z braku narzędzi w krytycznych sytuacjach.

Multitool Black Cobra - techniczne aspekty

Narzędzie zostało zachowane z dość minimalistycznym stylu, jednak design cechuje się pewnego rodzaju estetycznością. Czarny kolor również pozytywnie wpływa na ten aspekt. Za sprawą wykonania ze stali nierdzewnej może służyć przez długi czas. Kompaktowa wielkość to jedna z wielu jego zalet. Do narzędzia zostało dołączone etui, które jest bardzo praktyczne. Waga wynosi 0,28 kg, co stanowi optymalną wartość dla tak bogatego w różnego typu zakończenia przedmiotu. 

Narzędzie posiada 9 funkcji, które są zróżnicowane w taki sposób, że znajdą swoje zastosowanie w wielu różnorodnych sytuacjach. Należą do nich: kombinerki, śrubokręt płaski mały, płaski duży, wkrętak, piła do drewna, nóż, pilnik, a także otwieracz do puszek i do butelek. 

Narzędzie wielofunkcyjne Multitool Cobra - sklep 

Produkt ten cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami użytkowników, stając się tym samym jednym z pierwszych wyborów podczas kupowania sprzętu o tej specyfice. Ten funkcjonalny multitool nabyć można w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą - posiadamy wiele interesujących produktów, przydatnych na wszelkie wyprawy.