• Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec
 • Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec
 • Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec
 • Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec
 • Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec

Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec

2021-05-21
Cena: 44,71 zł
Mocny Nóż myśliwski KANDAR z krzesiwem + pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Nóż myśliwski z krzesiwem - Kandar</h2> <p>Nóż myśliwski Kandar to produkt najwyższej jakości wykonany z solidnych materiałów. Wyróżnia się on ponadprzeciętną trwałością, wytrzymałością i ostrością. Cechuje się budową typu full tang. Wyprodukowany został ze stali 420 oraz drewna. Zachwyca swoją militarną estetyką i wysoką jakością wykończenia. Jest on dopracowany w każdym szczególe i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nóż myśliwski z krzesiwem doskonale sprawdza się podczas polowań, górskich wędrówek, biwaków i wypraw survivalowych. Posiada on wygodną rękojeść, która doskonale leży w dłoni. Cieszy się on świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością wśród miłośników podróży, bushcraftu i biwaków. </p> <h2>Nóż myśliwski Kandar - opinie klientów</h2> <p>Oferowany nóż myśliwski z krzesiwem cieszy się świetnymi opiniami. Kupowany jest on m.in. przez miłośników wycieczek górskich, survivalu i bushcraftu. Doceniany jest przede wszystkim za swoją świetną jakość, długą żywotność i wspaniałą estetykę. Klienci zaznaczają, że jest on łatwy w użyciu, bardzo wytrzymały i solidnie wykonany. Ponadto ułatwia wykonywanie różnorodnych czynności podczas wypraw. Oferowany nóż myśliwski Kandar stanowi również świetny pomysł na prezent dla miłośników myślistwa, militariów i górskich podróży. W naszym sklepie możesz kupić go w naprawdę konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i udzielimy szczegółowe informacje na temat noża myśliwskiego z krzesiwem Kandar. </p> <p></p>

Dane techniczne:

 • Budowa – full tang
 • Stal – 420
 • Długość całkowita – 221 mm
 • Długość głowni – 112 mm
 • Szerokość głowni – 31 mm
 • Grubość głowni – 3,3 mm
 • Długość rękojeści – 109 mm
 • Rękojeść – stal plus drewniane okładziny
 • Waga – 215 g
 • Pochwa – cordura
Ilość

Nóż myśliwski z krzesiwem - Kandar

Nóż myśliwski Kandar to produkt najwyższej jakości wykonany z solidnych materiałów. Wyróżnia się on ponadprzeciętną trwałością, wytrzymałością i ostrością. Cechuje się budową typu full tang. Wyprodukowany został ze stali 420 oraz drewna. Zachwyca swoją militarną estetyką i wysoką jakością wykończenia. Jest on dopracowany w każdym szczególe i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nóż myśliwski z krzesiwem doskonale sprawdza się podczas polowań, górskich wędrówek, biwaków i wypraw survivalowych. Posiada on wygodną rękojeść, która doskonale leży w dłoni. Cieszy się on świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością wśród miłośników podróży, bushcraftu i biwaków. 

Nóż myśliwski Kandar - opinie klientów

Oferowany nóż myśliwski z krzesiwem cieszy się świetnymi opiniami. Kupowany jest on m.in. przez miłośników wycieczek górskich, survivalu i bushcraftu. Doceniany jest przede wszystkim za swoją świetną jakość, długą żywotność i wspaniałą estetykę. Klienci zaznaczają, że jest on łatwy w użyciu, bardzo wytrzymały i solidnie wykonany. Ponadto ułatwia wykonywanie różnorodnych czynności podczas wypraw. Oferowany nóż myśliwski Kandar stanowi również świetny pomysł na prezent dla miłośników myślistwa, militariów i górskich podróży. W naszym sklepie możesz kupić go w naprawdę konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i udzielimy szczegółowe informacje na temat noża myśliwskiego z krzesiwem Kandar.