• Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec
 • Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec
 • Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec
 • Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec
 • Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec
 • Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec

Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec

2021-05-21
Cena: 54,39 zł
Nóż MYŚLIWSKI potężny ze zdobieniami +pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Nóż myśliwski ze zdobieniami - wyrób o ponadprzeciętnych walorach estetycznych</h2> <p>Oferowany przez nas nóż myśliwski potężny to produkt wyróżniający się solidną konstrukcją. Doskonale sprawdzi się podczas wypraw survivalowych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury, a także myśliwych. Akcesorium zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, w związku z czym posłuży swojemu użytkownikowi przez długi czas.</p> <h2>Nóż myśliwski potężny ze zdobieniami - dlaczego warto?</h2> <p>Znajdujący się w naszym asortymencie nóż myśliwski ze zdobieniami swoim wyglądem nawiązuje do amerykańskich noży Bowie, co w szczególności przypadnie wszystkim fascynatom Dzikiego Zachodu. Głownia noża nadaje się nie tylko do cięcia twardego tworzywa, ale również przy rąbaniu, dzięki czemu jest niezwykle przydatny w trudnych warunkach, wymagających wytrzymałości.</p> <p>Ponadto oferowany przez nas artykuł znakomicie sprawdzi się w praktycznie każdych warunkach, co zachęca do dokonania inwestycji. Nóż został wyposażony w drewnianą rękojeść, która dobrze i stabilnie leży w dłoni, w związku z czym jego użytkowanie należy do nadzwyczaj komfortowych.</p> <h2>Nóż myśliwski potężny - zastosowanie</h2> <p>Dostępny na naszej stronie internetowej nóż myśliwski potężny ze zdobieniami to perfekcyjny wybór na prezent dla myśliwego, bądź miłośnika spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Produkt sprosta również oczekiwaniom fanów grzybobrania lub wędkowania, przydając się w lesie oraz nad stawem. Nóż posłuży w trakcie męskiej wyprawy outdoorowej, a także podczas długo wyczekiwanego rodzinnego biwaku.</p> <h2>Dlaczego warto nam zaufać?</h2> <p>Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w solidne i praktyczne akcesoria oraz elementy garderoby, zróżnicowane pod względem funkcjonalności, estetyki czy ceny. Proponujemy szeroki wybór artykułów, w których wyborze z chęcią pomożemy, udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania i dzieląc się swoją rozległą wiedzą na temat oferowanych przez nas rozwiązań.</p>

Dane techniczne

 • Budowa – full tang
 • Stal – 440
 • Długość całkowita – 318 mm
 • Długość głowni – 190 mm
 • Szerokość głowni – 45 mm
 • Grubość głowni – 4 mm
 • Długość rękojeści – 128 mm
 • Rękojeść – drewno palisander
 • Waga – 380 g
 • Pochwa – nylon
Ilość

Nóż myśliwski ze zdobieniami - wyrób o ponadprzeciętnych walorach estetycznych

Oferowany przez nas nóż myśliwski potężny to produkt wyróżniający się solidną konstrukcją. Doskonale sprawdzi się podczas wypraw survivalowych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury, a także myśliwych. Akcesorium zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, w związku z czym posłuży swojemu użytkownikowi przez długi czas.

Nóż myśliwski potężny ze zdobieniami - dlaczego warto?

Znajdujący się w naszym asortymencie nóż myśliwski ze zdobieniami swoim wyglądem nawiązuje do amerykańskich noży Bowie, co w szczególności przypadnie wszystkim fascynatom Dzikiego Zachodu. Głownia noża nadaje się nie tylko do cięcia twardego tworzywa, ale również przy rąbaniu, dzięki czemu jest niezwykle przydatny w trudnych warunkach, wymagających wytrzymałości.

Ponadto oferowany przez nas artykuł znakomicie sprawdzi się w praktycznie każdych warunkach, co zachęca do dokonania inwestycji. Nóż został wyposażony w drewnianą rękojeść, która dobrze i stabilnie leży w dłoni, w związku z czym jego użytkowanie należy do nadzwyczaj komfortowych.

Nóż myśliwski potężny - zastosowanie

Dostępny na naszej stronie internetowej nóż myśliwski potężny ze zdobieniami to perfekcyjny wybór na prezent dla myśliwego, bądź miłośnika spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Produkt sprosta również oczekiwaniom fanów grzybobrania lub wędkowania, przydając się w lesie oraz nad stawem. Nóż posłuży w trakcie męskiej wyprawy outdoorowej, a także podczas długo wyczekiwanego rodzinnego biwaku.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w solidne i praktyczne akcesoria oraz elementy garderoby, zróżnicowane pod względem funkcjonalności, estetyki czy ceny. Proponujemy szeroki wybór artykułów, w których wyborze z chęcią pomożemy, udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania i dzieląc się swoją rozległą wiedzą na temat oferowanych przez nas rozwiązań.