• NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC
  • NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC
  • NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC
  • NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC

NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 54,39 zł
NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR + POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W zestawie wytrzymały pokrowiec z kodury z możliwością przypięcia do pasa</p> <p>Nóż myśliwski to niezbędne narzędzie podczas prac obozowych, polowań czy w trakcie oprawiania upolowanej zwierzyny. Zakup wysokiej jakości akcesorium powinien być poprzedzony dokładnym zapoznaniem ze specyfiką tego typu produktów. Stabilna głownia noża, solidne ostrze, wygodna rękojeść oraz nowoczesny design to aspekty, które stanowią istotne znaczenie w procesie zakupowym.</p> <p>W naszej ofercie znajduje się precyzyjny nóż myśliwski Kandar, który posiada wszystkie wyżej wymienione cechy.</p> <h2>Kandar – nóż myśliwski wysokiej jakości</h2> <p>Decydując się na zakup noża myśliwskiego Kandar, warto zwrócić uwagę na szereg parametrów technicznych. Głownia została wykonana ze stali 440, a rękojeść z połączenia solidnego drewna i metalu.</p> <p>Na nożu znajdują liczne zdobienia, które znacząco wpływają na jego walory estetyczne. W skład zestawu wchodzi także wysoce wytrzymały pokrowiec wykonany z kodury, dający możliwość przypięcia do pasa.</p> <h2>Profesjonalny nóż Kandar – myśliwski niezbędnik | cena i opinie konsumentów</h2> <p>Wysoką jakość oferowanego noża myśliwskiego Kandar potwierdzają opinie setek zadowolonych myśliwych. Akcesorium sprawdzi się również podczas wykonywania prac leśno-obozowych.</p> <p>Konkurencyjna cena, szybki termin realizacji zamówienia i zapewnienie intuicyjnego systemu dokonywania internetowych zakupów to aspekty, które stawiamy na piedestale naszej działalności. Aby ułatwić konsumentom proces podejmowania decyzji o zakupie, dołączamy również informacje o dokładnym wymiarach produktu.</p>

Nóż myśliwski z pokrowcem. Częściowo oksydowana głownia o profilu clip point wykonana została z bardzo wytrzymałej stali 440, a rękojeść z drewna i metalu. Dodatkowym walorem starannie wyprofilowanej głowni ze stali 440 jest fałszywe ostrze znacznie poprawiające walory penetracyjne noża. Oba płazy głowni są zdobione.

  • Długość całkowita: 30,5 cm
  • Długość ostrza: 18 cm
  • Szerokość ostrza: 3,5 cm
  • Grubość ostrza: 4 mm
  • Materiał rączki: Metal + drewno
  • Materiał pokrowca: Cordura
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


W zestawie wytrzymały pokrowiec z kodury z możliwością przypięcia do pasa

Nóż myśliwski to niezbędne narzędzie podczas prac obozowych, polowań czy w trakcie oprawiania upolowanej zwierzyny. Zakup wysokiej jakości akcesorium powinien być poprzedzony dokładnym zapoznaniem ze specyfiką tego typu produktów. Stabilna głownia noża, solidne ostrze, wygodna rękojeść oraz nowoczesny design to aspekty, które stanowią istotne znaczenie w procesie zakupowym.

W naszej ofercie znajduje się precyzyjny nóż myśliwski Kandar, który posiada wszystkie wyżej wymienione cechy.

Kandar – nóż myśliwski wysokiej jakości

Decydując się na zakup noża myśliwskiego Kandar, warto zwrócić uwagę na szereg parametrów technicznych. Głownia została wykonana ze stali 440, a rękojeść z połączenia solidnego drewna i metalu.

Na nożu znajdują liczne zdobienia, które znacząco wpływają na jego walory estetyczne. W skład zestawu wchodzi także wysoce wytrzymały pokrowiec wykonany z kodury, dający możliwość przypięcia do pasa.

Profesjonalny nóż Kandar – myśliwski niezbędnik | cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość oferowanego noża myśliwskiego Kandar potwierdzają opinie setek zadowolonych myśliwych. Akcesorium sprawdzi się również podczas wykonywania prac leśno-obozowych.

Konkurencyjna cena, szybki termin realizacji zamówienia i zapewnienie intuicyjnego systemu dokonywania internetowych zakupów to aspekty, które stawiamy na piedestale naszej działalności. Aby ułatwić konsumentom proces podejmowania decyzji o zakupie, dołączamy również informacje o dokładnym wymiarach produktu.