• TEXAR Chusta ARAFATKA KEFIJA Wojskowa

TEXAR Chusta ARAFATKA KEFIJA Wojskowa

2021-05-21
Cena: 17,89 zł
TEXAR Chusta ARAFATKA KEFIJA Wojskowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W naszym sklepie znajdziesz arafatkę wykonaną z wysokiej jakości bawełny o niezwykle ciekawym arabskim wzorze. Produkt posiada charakterystyczny oliwkowy kolor, a jego noszenie jest w pełni komfortowe. Arafatka wojskowa w żaden sposób nie ogranicza oraz nie krępuje ruchów, a także jest przewiewna i oddychająca. </p> <p>Arafatka oliwkowa idealnie sprawdzi się w ochronie przed promieniami słonecznymi, wiatrem, piaskiem oraz kurzem, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem na każdą porę roku. Produkt posiada również dwustronny tkany wzór, który został wykonany w sposób precyzyjny oraz przez producenta przywiązującego uwagę do detali. </p> <h2>TEXAR Chusta arafatka, Kefija wojskowa</h2> <p>Oferowana przez nas arafatka wojskowa będzie wspaniałym rozwiązaniem, które ucieszy każdego miłośnika militariów uwielbiającego praktyczne rozwiązania związane z jego pasją. Jej staranne wykonanie, uniwersalność oraz funkcjonalność wpływają na bardzo dobre opinie ze strony użytkowników, a atrakcyjna i konkurencyjna cena stanowią dodatkową zachętę do zakupu. </p> <p></p>

Chusta Arafatka Oliwkowa wojskowa

  • Materiał: 100% bawełna o wymiarach ok. 110x110cm
  • Wysokiej jakości tkanina o ciekawym tradycyjnym wzorze arabskim
  • Szybkoschnąca
  • Nie krępująca ruchów
  • Dwustronny tkany wzór
  • Przewiewna, oddychająca uniwersalna
  • Chroni przed słońcem, wiatrem, pyłem, piaskiem
  • Kolor: Olive/czarny
  • Producent: Texar, Polska
Ilość

W naszym sklepie znajdziesz arafatkę wykonaną z wysokiej jakości bawełny o niezwykle ciekawym arabskim wzorze. Produkt posiada charakterystyczny oliwkowy kolor, a jego noszenie jest w pełni komfortowe. Arafatka wojskowa w żaden sposób nie ogranicza oraz nie krępuje ruchów, a także jest przewiewna i oddychająca. 

Arafatka oliwkowa idealnie sprawdzi się w ochronie przed promieniami słonecznymi, wiatrem, piaskiem oraz kurzem, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem na każdą porę roku. Produkt posiada również dwustronny tkany wzór, który został wykonany w sposób precyzyjny oraz przez producenta przywiązującego uwagę do detali. 

TEXAR Chusta arafatka, Kefija wojskowa

Oferowana przez nas arafatka wojskowa będzie wspaniałym rozwiązaniem, które ucieszy każdego miłośnika militariów uwielbiającego praktyczne rozwiązania związane z jego pasją. Jej staranne wykonanie, uniwersalność oraz funkcjonalność wpływają na bardzo dobre opinie ze strony użytkowników, a atrakcyjna i konkurencyjna cena stanowią dodatkową zachętę do zakupu.