SIATKA MASKUJĄCA Szal Snajperski Zielony Oliwkowy

2021-05-21
Cena: 27,63 zł
SIATKA MASKUJĄCA Szal Snajperski Zielony Oliwkowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Wykonany z drobno tkanej siatki długi szal mogący służyć zarówno jako element maskowania, jak i ochrony przed atakami insektów. Dzięki sposobowi tkania materiału jest bardzo przewiewny, co jest niezmiernie ważne podczas upałów.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Szal narzucony na głowę pozwala na lepsze maskowanie sylwetki. Dodatkowo ograniczy dostęp komarów oraz innych insektów.</p> <p></p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W otwory szalika można wpleść naturalne elementy maskujące, co sprawia, że sorgo może być używane jako skuteczny i wszechstronny element kamuflażu.</p>

Szal snajperski Texar Olive

Dane techniczne

  • Długość: 125 cm
  • Szerokość: 100 cm
  • Materiał: 100% bawełna
  • Waga: 300 g

Producent: Texar, Polska

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Wykonany z drobno tkanej siatki długi szal mogący służyć zarówno jako element maskowania, jak i ochrony przed atakami insektów. Dzięki sposobowi tkania materiału jest bardzo przewiewny, co jest niezmiernie ważne podczas upałów.

Szal narzucony na głowę pozwala na lepsze maskowanie sylwetki. Dodatkowo ograniczy dostęp komarów oraz innych insektów.

W otwory szalika można wpleść naturalne elementy maskujące, co sprawia, że sorgo może być używane jako skuteczny i wszechstronny element kamuflażu.