• SIATKA MASKUJĄCA Szal Snajperski Zielony Oliwkowy

SIATKA MASKUJĄCA Szal Snajperski Zielony Oliwkowy

2021-05-21
Cena: 27,63 zł
SIATKA MASKUJĄCA Szal Snajperski Zielony Oliwkowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Siatka maskująca snajperska w formie szala to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów służących do skutecznego maskowania i kamuflażu. Dobrze dopasowany materiał ochroni Cię nie tylko przed wzrokiem nieprzyjaciela, ale również przed insektami. Siatka zielona maskująca od polskiego producenta TEXAR jest obecnie dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego w bardzo dobrej cenie. </p> <h2>Siatka maskująca snajperska - skuteczny kamuflaż w każdych warunkach </h2> <p>Szal snajperski TEXAR Olive to produkt, który powstał na drodze połączenia wygody oraz funkcjonalności. Jego długość - 125 cm oraz szerokość - 100 cm zapewniają znaczną powierzchnię masowania, którą można dopasować do swoich potrzeb, tworząc oryginalny strój maskujący. Siatka snajperska została wykonana z drobno tkanej tkaniny bawełnianej, która nie tylko zapewnia dużą wygodę podczas noszenia i przewiewność, ale także wyjątkową wytrzymałość. Staje się to szczególnie ważne w trudnych warunkach, gdzie zachowanie przynajmniej podstawowego poziomu komfortu jest kluczowe. Szal snajperski narzucony na głowę skutecznie ochroni Cię przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a także przed komarami i innymi owadami. </p> <h2>Wszechstronna siatka zielona maskująca - oferta </h2> <p>Specjalna technika, w jakiej została utkana siatka maskująca snajperska, pozwala na włożenie w otwory szalika dodatkowe elementy masujące - w ten sposób można stworzyć jeszcze skuteczniejszy kamuflaż. Szal snajperski marki TEXAR jest zatem doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników survivalu, myślistwa, czy też dla pasjonatów wszystkich outdoorowych aktywności. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, solidna siatka maskująca z pewnością będzie Ci potrzebna do tego, aby wtopić się w otoczenie i niepostrzeżenie dotrzeć do wybranego punktu. Możesz wdrażać swoje strategie razem z szalem snajperskim w klasycznym kolorze oliwkowej zieleni.  </p> <p>Wykonany z drobno tkanej siatki długi szal mogący służyć zarówno jako element maskowania, jak i ochrony przed atakami insektów. Dzięki sposobowi tkania materiału jest bardzo przewiewny, co jest niezmiernie ważne podczas upałów.</p> <p>Szal narzucony na głowę pozwala na lepsze maskowanie sylwetki. Dodatkowo ograniczy dostęp komarów oraz innych insektów.</p> <p>W otwory szalika można wpleść naturalne elementy maskujące, co sprawia, że sorgo może być używane jako skuteczny i wszechstronny element kamuflażu.</p>

Szal snajperski Texar Olive

Dane techniczne

  • Długość: 125 cm
  • Szerokość: 100 cm
  • Materiał: 100% bawełna
  • Waga: 300 g

Producent: Texar, Polska

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Siatka maskująca snajperska w formie szala to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów służących do skutecznego maskowania i kamuflażu. Dobrze dopasowany materiał ochroni Cię nie tylko przed wzrokiem nieprzyjaciela, ale również przed insektami. Siatka zielona maskująca od polskiego producenta TEXAR jest obecnie dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego w bardzo dobrej cenie. 

Siatka maskująca snajperska - skuteczny kamuflaż w każdych warunkach 

Szal snajperski TEXAR Olive to produkt, który powstał na drodze połączenia wygody oraz funkcjonalności. Jego długość - 125 cm oraz szerokość - 100 cm zapewniają znaczną powierzchnię masowania, którą można dopasować do swoich potrzeb, tworząc oryginalny strój maskujący. Siatka snajperska została wykonana z drobno tkanej tkaniny bawełnianej, która nie tylko zapewnia dużą wygodę podczas noszenia i przewiewność, ale także wyjątkową wytrzymałość. Staje się to szczególnie ważne w trudnych warunkach, gdzie zachowanie przynajmniej podstawowego poziomu komfortu jest kluczowe. Szal snajperski narzucony na głowę skutecznie ochroni Cię przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a także przed komarami i innymi owadami. 

Wszechstronna siatka zielona maskująca - oferta 

Specjalna technika, w jakiej została utkana siatka maskująca snajperska, pozwala na włożenie w otwory szalika dodatkowe elementy masujące - w ten sposób można stworzyć jeszcze skuteczniejszy kamuflaż. Szal snajperski marki TEXAR jest zatem doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników survivalu, myślistwa, czy też dla pasjonatów wszystkich outdoorowych aktywności. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, solidna siatka maskująca z pewnością będzie Ci potrzebna do tego, aby wtopić się w otoczenie i niepostrzeżenie dotrzeć do wybranego punktu. Możesz wdrażać swoje strategie razem z szalem snajperskim w klasycznym kolorze oliwkowej zieleni.  

Wykonany z drobno tkanej siatki długi szal mogący służyć zarówno jako element maskowania, jak i ochrony przed atakami insektów. Dzięki sposobowi tkania materiału jest bardzo przewiewny, co jest niezmiernie ważne podczas upałów.

Szal narzucony na głowę pozwala na lepsze maskowanie sylwetki. Dodatkowo ograniczy dostęp komarów oraz innych insektów.

W otwory szalika można wpleść naturalne elementy maskujące, co sprawia, że sorgo może być używane jako skuteczny i wszechstronny element kamuflażu.