• Nóż Karambit CS:GO Rainbow Counter Strike
  • Nóż Karambit CS:GO Rainbow Counter Strike

Nóż Karambit CS:GO Rainbow Counter Strike

2021-05-21
Cena: 27,64 zł
Nóż Karambit CS:GO Rainbow Counter Strike - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Noże Karambit w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) są prawdziwymi ikonami wśród fanów tej popularnej rozrywki. Jednym z najbardziej zachwycających wariantów Karambita jest ten w odcieniu "Rainbow", który przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym wzornictwem i kolorystyką. Teraz fani kultowej już gry mogą mieć swój własny Karambit. Nóż dostępny w naszej ofercie do złudzenia przypomina wersję dostępną w grze. Nic więc dziwnego, że opinie na temat tego produktu są tak pozytywne, szczególnie wśród fanów CS:GO. </p> <h2>Nóż Karambit CS:GO Rainbow - kultowy symbol gry w przystępnej cenie </h2> <p>Noże Karambit w CS:GO są nie tylko ozdobą dla graczy, ale również mają praktyczne zastosowanie - dokładnie tak samo jest w przypadku prezentowanego Karambitu CS:GO. Jego zakrzywione ostrze, przypominające nieco pazur drapieżnego zwierzęcia, pozwala na skuteczne cięcie. Zastosowano tutaj specjalne sierpowate ostrze Warncliff, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, charakterystyczny uchwyt Karambitu CS:GO z pętlą umożliwia pewny i pewny chwyt noża, co sprawia, że jest on niezwykle wygodny w użyciu. Wszystko to przy zachowaniu dokładnego odwzorowania kolorystyki wykorzystanej w grze. Posiadanie noża Karambit jest w czasie rozgrywki prestiżem - taka sama zasada panuje wśród graczy również w świecie realnym. </p> <h2>Karambit CS:GO - charakterystyczny nóż z gry w naszej ofercie </h2> <p>Nóż Karambit w odcieniu Rainbow z pewnością przyciąga uwagę innych, zarówno swoim unikalnym wzornictwem, jak i wyjątkową kolorystyką. Stanowi on połączenie estetyki i funkcjonalności, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są również zapalonymi fanami popularnej gry CS:GO. W zestawie dostępnym w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również kabura z tworzywa sztucznego, ze specjalnym sznurkiem do zawieszenia. Dzięki takiemu wyposażeniu nóż Karambit można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie! </p> <p></p>

Dane techniczne

  • Długość głowni: 90 mm
  • Stal: nierdzewna
  • Ostrze: gładkie
  • Rękojeść: tworzywo sztuczne
  • Kabura: tworzywo sztuczne
  • Długość całkowita: 190 mm
  • Waga: 160 g
Ilość

Noże Karambit w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) są prawdziwymi ikonami wśród fanów tej popularnej rozrywki. Jednym z najbardziej zachwycających wariantów Karambita jest ten w odcieniu "Rainbow", który przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym wzornictwem i kolorystyką. Teraz fani kultowej już gry mogą mieć swój własny Karambit. Nóż dostępny w naszej ofercie do złudzenia przypomina wersję dostępną w grze. Nic więc dziwnego, że opinie na temat tego produktu są tak pozytywne, szczególnie wśród fanów CS:GO. 

Nóż Karambit CS:GO Rainbow - kultowy symbol gry w przystępnej cenie 

Noże Karambit w CS:GO są nie tylko ozdobą dla graczy, ale również mają praktyczne zastosowanie - dokładnie tak samo jest w przypadku prezentowanego Karambitu CS:GO. Jego zakrzywione ostrze, przypominające nieco pazur drapieżnego zwierzęcia, pozwala na skuteczne cięcie. Zastosowano tutaj specjalne sierpowate ostrze Warncliff, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, charakterystyczny uchwyt Karambitu CS:GO z pętlą umożliwia pewny i pewny chwyt noża, co sprawia, że jest on niezwykle wygodny w użyciu. Wszystko to przy zachowaniu dokładnego odwzorowania kolorystyki wykorzystanej w grze. Posiadanie noża Karambit jest w czasie rozgrywki prestiżem - taka sama zasada panuje wśród graczy również w świecie realnym. 

Karambit CS:GO - charakterystyczny nóż z gry w naszej ofercie 

Nóż Karambit w odcieniu Rainbow z pewnością przyciąga uwagę innych, zarówno swoim unikalnym wzornictwem, jak i wyjątkową kolorystyką. Stanowi on połączenie estetyki i funkcjonalności, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są również zapalonymi fanami popularnej gry CS:GO. W zestawie dostępnym w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również kabura z tworzywa sztucznego, ze specjalnym sznurkiem do zawieszenia. Dzięki takiemu wyposażeniu nóż Karambit można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie!