Nóż rainbow Kandar
  • Nóż rainbow Kandar

Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW

2021-05-21
Cena: 32,51 zł
Nóż Ratowniczy Sprężynowy KANDAR Scyzoryk RAINBOW - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Niezawodny nóż ratowniczy, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego pojazdu – zarówno samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, jak i wszelkich służb ratowniczych, których zadaniem jest niesienie pomocy poszkodowanym nie tylko w wypadkach komunikacyjnych, ale we wszelkich sytuacjach stanowiących zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Nóż otwiera się po naciśnięciu palcem wskazującym – obojętnie, prawej czy lewej dłoni – flippera, który w pozycji otwartej noża stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym zsunięciem się palców na ostrze. Dodatkowymi elementami wyposażenia noża, z których możemy korzystać w pozycji złożonej, bez konieczności jego otwierania, są: ostrze służące do cięcia pasów i lin, oraz glass breaker, czyli zbijak do szyb. W nożu o charakterze ratowniczym, są to absolutnie niezbędne elementy wyposażenia.</p>

DANE TECHNICZNE:

  • Długość całkowita: 22,8 cm
  • Długość ostrza: 9,4 cm
  • Szerokość ostrza: 2,7 cm
  • Grubość ostrza: 3,2 mm
  • Długość po złożeniu: 13,4 cm
  • Waga: 256 g
  • Rękojeść: metal
  • Blokada: liner - lock
Ilość

Niezawodny nóż ratowniczy, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego pojazdu – zarówno samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, jak i wszelkich służb ratowniczych, których zadaniem jest niesienie pomocy poszkodowanym nie tylko w wypadkach komunikacyjnych, ale we wszelkich sytuacjach stanowiących zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia.

Nóż otwiera się po naciśnięciu palcem wskazującym – obojętnie, prawej czy lewej dłoni – flippera, który w pozycji otwartej noża stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym zsunięciem się palców na ostrze. Dodatkowymi elementami wyposażenia noża, z których możemy korzystać w pozycji złożonej, bez konieczności jego otwierania, są: ostrze służące do cięcia pasów i lin, oraz glass breaker, czyli zbijak do szyb. W nożu o charakterze ratowniczym, są to absolutnie niezbędne elementy wyposażenia.