• NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE WHITE SHARK
 • NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE WHITE SHARK
 • NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE WHITE SHARK

NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE WHITE SHARK

2021-05-21
Cena: 54,39 zł
NÓŻ MOTYLEK CS:GO COUNTER STRIKE WHITE SHARK - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Idealny produkt dla miłośników popularnej gry Counter Strike: Global Offensive. To nóż “motylek” CS:GO White Shark, czyli posiadający na ostrzu motyw białego rekina. To popularny przedmiot w grze, dlatego na pewno będzie doceniony przez graczy, ale też osób ceniących sobie dobre taktyczne noże, stanowiące dodatkowe narzędzie podczas gier survivalowych czy ćwiczeń taktycznych. Nóż motylek CS GO na pewno spełni swoje zadanie.</p> <h2>Nóż motylek CS:GO Counter Strike White Shark - dlaczego warto?</h2> <p>Noże motylkowe to popularne narzędzia, które posiadają dość efektowny wygląd, jednak przede wszystkim docenia się ich funkcjonalność. Szybko się rozkładają ze względu na obecność sprężyny, a w złożonej postaci są w pełni bezpieczne. Są wygodne w użyciu, umożliwiają precyzyjne cięcie, natomiast ze względu na specjalny kształt można wykonywać różne triki. Motyw białego rekina wyróżnia się i świetnie prezentuje. Uchwyt jest wygodny, dzięki czemu produkt dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. </p> <p>Nóż motylek CS:GO Counter Strike White Shark  to produkt, który stanowić może nie tylko narzędzie podczas gier i ćwiczeń, ponieważ ma również wartość kolekcjonerską. Może więc być gustownym dodatkiem w pokoju gracza. Akcesorium dobrze sprawdzi się również na prezent. Rękojeść została wykonana z aluminium, co zmniejsza wagę całości produktu, która wynosi 195 gramów. W zestawie znajduje się również czarne etui ułatwiające przechowywanie. Ostrze natomiast zostało stworzone ze stali nierdzewnej wysokiej klasy, dzięki czemu nie tępi się szybko i jest odporne na niesprzyjające czynniki. </p> <h2>Nóż motylek CS:GO - cena i opinie </h2> <p>Nóż motylek CS GO jest doceniany za jakość wykonania oraz design, dlatego zbiera pochlebne opinie zarówno miłośników noży, jak i militariów, ale również kolekcjonerów. Jego cena jest zaskakująco niska, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą wartość kolekcjonerską. Zachęcamy również do sprawdzenia innych noży znajdujących się w naszej ofercie.</p> <p><b>Model wzorowany na</b> nożu<b> dostępnym w grze Counter Strike CS:GO!</b></p> <p>Wykonany z aluminium i <b>stali nierdzewnej</b>, nóż typu motylek z głownią o <b>profilu</b> <b>bowie</b>. Głownia jw kamuflażu rekina. Aluminiowa rękojeść ma w kolorze biało czarnym.</p> <p>Rękojeść składa się z dwóch ramion, które po otwarciu spinane są w tylnej części blokadą sprężynową typu notch. Oś obrotu ramion <b>skręcona śrubami</b>.</p> <p></p> <p>W zestawie jest <b>nylonowa kabura</b> z szlufką do montażu przy pasie w pionie lub poziomie.</p>

Dane techniczne

 • Długość głowni: 130 mm
 • Długość krawędzi tnącej: 95 mm
 • Grubość głowni: 3 mm
 • Stal: nierdzewna
 • Rękojeść: aluminium, tworzywo sztuczne
 • Ostrze: gładkie
 • Blokada: notch ze spreżyną
 • Długość całkowita: 244 mm
 • Waga: 195 g

Producent: Joker, Hiszpania

Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Idealny produkt dla miłośników popularnej gry Counter Strike: Global Offensive. To nóż “motylek” CS:GO White Shark, czyli posiadający na ostrzu motyw białego rekina. To popularny przedmiot w grze, dlatego na pewno będzie doceniony przez graczy, ale też osób ceniących sobie dobre taktyczne noże, stanowiące dodatkowe narzędzie podczas gier survivalowych czy ćwiczeń taktycznych. Nóż motylek CS GO na pewno spełni swoje zadanie.

Nóż motylek CS:GO Counter Strike White Shark - dlaczego warto?

Noże motylkowe to popularne narzędzia, które posiadają dość efektowny wygląd, jednak przede wszystkim docenia się ich funkcjonalność. Szybko się rozkładają ze względu na obecność sprężyny, a w złożonej postaci są w pełni bezpieczne. Są wygodne w użyciu, umożliwiają precyzyjne cięcie, natomiast ze względu na specjalny kształt można wykonywać różne triki. Motyw białego rekina wyróżnia się i świetnie prezentuje. Uchwyt jest wygodny, dzięki czemu produkt dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. 

Nóż motylek CS:GO Counter Strike White Shark  to produkt, który stanowić może nie tylko narzędzie podczas gier i ćwiczeń, ponieważ ma również wartość kolekcjonerską. Może więc być gustownym dodatkiem w pokoju gracza. Akcesorium dobrze sprawdzi się również na prezent. Rękojeść została wykonana z aluminium, co zmniejsza wagę całości produktu, która wynosi 195 gramów. W zestawie znajduje się również czarne etui ułatwiające przechowywanie. Ostrze natomiast zostało stworzone ze stali nierdzewnej wysokiej klasy, dzięki czemu nie tępi się szybko i jest odporne na niesprzyjające czynniki. 

Nóż motylek CS:GO - cena i opinie 

Nóż motylek CS GO jest doceniany za jakość wykonania oraz design, dlatego zbiera pochlebne opinie zarówno miłośników noży, jak i militariów, ale również kolekcjonerów. Jego cena jest zaskakująco niska, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą wartość kolekcjonerską. Zachęcamy również do sprawdzenia innych noży znajdujących się w naszej ofercie.

Model wzorowany na nożu dostępnym w grze Counter Strike CS:GO!

Wykonany z aluminium i stali nierdzewnej, nóż typu motylek z głownią o profilu bowie. Głownia jw kamuflażu rekina. Aluminiowa rękojeść ma w kolorze biało czarnym.

Rękojeść składa się z dwóch ramion, które po otwarciu spinane są w tylnej części blokadą sprężynową typu notch. Oś obrotu ramion skręcona śrubami.

W zestawie jest nylonowa kabura z szlufką do montażu przy pasie w pionie lub poziomie.