Nóż myśliwski Kandar Damacus N283 z pokrowcem

2021-05-21
Cena: 47,89 zł
Nóż myśliwski Kandar Damacus N283 z pokrowcem - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Świetny nóż myśliwski o nieprzeciętnym wyglądzie.  Średniej wielkości nóż o świetnych walorach – zarówno użytkowych jak i estetycznych – doceni każdy doświadczony łowca. Głownia noża o profilu Trailing Point pokryta została laserowym grawerunkiem imitującym stal damasceńską. Profil ten w połączeniu z ostrzem wyprowadzonym wysokim szlifem wklęsłym, zapewnia doskonałe właściwości tnące i penetracyjne.</span></p> <p><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Tradycyjny – w najlepszym tego słowa znaczeniu – nóż myśliwski, który doskonale sprawdzi się zarówno jako skinner, jako nóż do patroszenia upolowanej zwierzyny, jak i podczas wykonywania wszelkich innych prac leśno-obozowych, chociażby przy przygotowywaniu posiłku.</span><span style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;"></span></p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Rękojeść wykonana jest z tworzywa imitującego poroże. W głowicy rękojeści znajduje się otwór umożliwiający przeciągnięcie rzemienia lub linki zabezpieczającej. Przed przypadkowym zsunięciem się dłoni na ostrze, zabezpiecza niewielki wprawdzie, ale bardzo funkcjonalny mosiężny jelec.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Nóż oferowany jest w komplecie z bardzo praktyczną i wytrzymałą pochwą z naturalnej skóry.</p>

Dane techniczne:

  • Budowa – hidden tang
  • Stal – 440
  • Długość całkowita – 208 mm
  • Długość głowni – 95 mm
  • Szerokość głowni – 23 mm
  • Grubość głowni – 3 mm
  • Długość rękojeści – 113 mm
  • Rękojeść – imitacja poroża
  • Waga – 120 g
  • Pochwa – skóra
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Świetny nóż myśliwski o nieprzeciętnym wyglądzie.  Średniej wielkości nóż o świetnych walorach – zarówno użytkowych jak i estetycznych – doceni każdy doświadczony łowca. Głownia noża o profilu Trailing Point pokryta została laserowym grawerunkiem imitującym stal damasceńską. Profil ten w połączeniu z ostrzem wyprowadzonym wysokim szlifem wklęsłym, zapewnia doskonałe właściwości tnące i penetracyjne.

Tradycyjny – w najlepszym tego słowa znaczeniu – nóż myśliwski, który doskonale sprawdzi się zarówno jako skinner, jako nóż do patroszenia upolowanej zwierzyny, jak i podczas wykonywania wszelkich innych prac leśno-obozowych, chociażby przy przygotowywaniu posiłku.

Rękojeść wykonana jest z tworzywa imitującego poroże. W głowicy rękojeści znajduje się otwór umożliwiający przeciągnięcie rzemienia lub linki zabezpieczającej. Przed przypadkowym zsunięciem się dłoni na ostrze, zabezpiecza niewielki wprawdzie, ale bardzo funkcjonalny mosiężny jelec.

Nóż oferowany jest w komplecie z bardzo praktyczną i wytrzymałą pochwą z naturalnej skóry.