Rzutka nóż do rzucania rzutki

2021-05-21
Cena: 26,82 zł
Rzutka nóż do rzucania rzutki - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Zestaw trzech noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy ze znajdujących się w zestawie noży cechuje bardzo dobra jakość wykonania i doskonałe wyważenie.</p> <p></p> <p>Jest to idealny dla osób poszukujących profesjonalnych rzutek do regularnych treningów. Waga poszczególnych rzutek została tak dobrana, by trening był satysfakcjonujący, ale nie męczący.</p> <p>Trening z użyciem tych noży pozwala na wyrobienie u ćwiczącego nawyków prawidłowego trzymania noża w chwili wykonywania rzutu, szybkiej oceny odległości do celu, właściwego chwytu ostrza oraz – co najważniejsze – prawidłowej techniki wykonywania samego rzutu.</p> <p></p> <p>W zestawie znajduje się starannie wykonany pokrowiec zapinany na rzep, co uniemożliwia samoistne wysunięcie się i ewentualne zgubienie.</p>

Zestaw 3 sztuk noży do rzucania

Dane techniczne:

  • Stal: 440
  • Długość całkowita:  23 cm
  • Długość ostrza:  13,5 cm
  • Waga 1 sztuki:  50 g
  • Waga w pokrowcu:  170 g
  • Rękojeść: stal plus
  • Pokrowiec: cordura
Ilość

Zestaw trzech noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy ze znajdujących się w zestawie noży cechuje bardzo dobra jakość wykonania i doskonałe wyważenie.

Jest to idealny dla osób poszukujących profesjonalnych rzutek do regularnych treningów. Waga poszczególnych rzutek została tak dobrana, by trening był satysfakcjonujący, ale nie męczący.

Trening z użyciem tych noży pozwala na wyrobienie u ćwiczącego nawyków prawidłowego trzymania noża w chwili wykonywania rzutu, szybkiej oceny odległości do celu, właściwego chwytu ostrza oraz – co najważniejsze – prawidłowej techniki wykonywania samego rzutu.

W zestawie znajduje się starannie wykonany pokrowiec zapinany na rzep, co uniemożliwia samoistne wysunięcie się i ewentualne zgubienie.