SIEKIERA TOPOREK MIL-TEC 29cm MAŁA I PORĘCZNA

2021-05-21
Cena: 26,82 zł
SIEKIERA TOPOREK MIL-TEC 29cm MAŁA I PORĘCZNA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Toporek Mil-Tec to model bardzo kompaktowej siekiery, która doskonale sprawdza się w warunkach turystycznych, ale nie tylko. Z jej praktycznego zastosowania z pewnością zadowoleni będą również wielbiciele aktywności survivalowych. </p> <p>Siekiera turystyczna dostępna w ofercie naszego sklepu pokryta jest praktyczną powierzchnią antykorozyjną, zapewniającą wytrzymałość na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych na długie lata. Oprócz przystępnej ceny dodatkowy atut stanowi z pewnością antypoślizgowe wykończenie rączki. Sprawia ona, że toporek turystyczny doskonale leży w dłoni i nie ma obaw o jego niekontrolowane wysunięcie.</p> <p>Toporek Mil-Tec został odpowiednio wyważony przy zachowaniu ogólnej lekkości. Tym, co zadowoleni z zakupu klienci również dostrzegają w swoich pozytywnych opiniach, jest także obecność specjalnego obucha, który w praktyczny sposób ułatwia wbijanie gwoździ. Toporek turystyczny wysokiej jakości sprawdza się w wielu sytuacjach, nie zajmując przy tym dużo miejsca.</p> <p></p>

Survivalowy Toporek Siekiera Turystyczna

  • poręczna i kompaktowa siekierka "SURVIVAL"
  • producent: Mil-Tec® Niemcy
  • powierzchnia antykorozyjna
  • wyprofilowana rękojeść z tworzywa
  • antypoślizgowa struktura rękojeści
  • dobre wyważenie- lekka
  • obuch do wbijania gwoździ
  • zabezpieczenie ostrza
  • długość 29 cm
  • waga 375 g
Ilość

Toporek Mil-Tec to model bardzo kompaktowej siekiery, która doskonale sprawdza się w warunkach turystycznych, ale nie tylko. Z jej praktycznego zastosowania z pewnością zadowoleni będą również wielbiciele aktywności survivalowych. 

Siekiera turystyczna dostępna w ofercie naszego sklepu pokryta jest praktyczną powierzchnią antykorozyjną, zapewniającą wytrzymałość na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych na długie lata. Oprócz przystępnej ceny dodatkowy atut stanowi z pewnością antypoślizgowe wykończenie rączki. Sprawia ona, że toporek turystyczny doskonale leży w dłoni i nie ma obaw o jego niekontrolowane wysunięcie.

Toporek Mil-Tec został odpowiednio wyważony przy zachowaniu ogólnej lekkości. Tym, co zadowoleni z zakupu klienci również dostrzegają w swoich pozytywnych opiniach, jest także obecność specjalnego obucha, który w praktyczny sposób ułatwia wbijanie gwoździ. Toporek turystyczny wysokiej jakości sprawdza się w wielu sytuacjach, nie zajmując przy tym dużo miejsca.