NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 27,63 zł
NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">KANDAR N-166 to zestaw trzech noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy ze znajdujących się w zestawie noży cechuje bardzo dobra jakość wykonania i doskonałe wyważenie.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Zestaw KANDAR N-166 jest idealny dla osób poszukujących profesjonalnych rzutek do regularnych treningów. Waga poszczególnych rzutek została tak dobrana, by trening był satysfakcjonujący, ale nie męczący.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Trening z użyciem tych noży pozwala na wyrobienie u ćwiczącego nawyków prawidłowego trzymania noża w chwili wykonywania rzutu, szybkiej oceny odległości do celu, właściwego chwytu ostrza oraz – co najważniejsze – prawidłowej techniki wykonywania samego rzutu.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Krawędzie rzutek nie są ostre. W zestawie znajduje się starannie wykonany pokrowiec zapinany na rzep, co uniemożliwia samoistne wysunięcie się i ewentualne zgubienie.</p>

Zestaw trzech noży

Dane techniczne:

  • Stal: 440
  • Długość całkowita rzutki: 185 mm
  • Długość ostrza: 85 mm
  • Waga jednej rzutki: 58 g
  • Waga 3 rzutek: 174 g
  • Waga 3 rzutek wraz z pokrowcem: 220 g
  • Rękojeść: stal plus oplot z parakordu
  • Pokrowiec: cordura
Ilość

KANDAR N-166 to zestaw trzech noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy ze znajdujących się w zestawie noży cechuje bardzo dobra jakość wykonania i doskonałe wyważenie.

Zestaw KANDAR N-166 jest idealny dla osób poszukujących profesjonalnych rzutek do regularnych treningów. Waga poszczególnych rzutek została tak dobrana, by trening był satysfakcjonujący, ale nie męczący.

Trening z użyciem tych noży pozwala na wyrobienie u ćwiczącego nawyków prawidłowego trzymania noża w chwili wykonywania rzutu, szybkiej oceny odległości do celu, właściwego chwytu ostrza oraz – co najważniejsze – prawidłowej techniki wykonywania samego rzutu.

Krawędzie rzutek nie są ostre. W zestawie znajduje się starannie wykonany pokrowiec zapinany na rzep, co uniemożliwia samoistne wysunięcie się i ewentualne zgubienie.