• NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC
  • NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC
  • NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC

NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC

2021-05-21
Cena: 27,63 zł
NÓŻ DO RZUCANIA TOMAHAWK KANDAR 3szt. +POKROWIEC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nóż do rzucania Tomahawk Kandar dostępny jest w zestawie aż trzech noży stworzonych specjalnie do doskonalenia techniki rzucania. Jest to produkt przeznaczony dla kolekcjonerów takich noży i osób praktykujących rzucanie nożami jako formę rozrywki lub treningu umiejętności. Model Tomahawk do rzucania może być więc dobrą opcją na prezent dla bliskiej osoby zainteresowanej tą tematyką, szczególnie jeśli tego wariantu brakuje w jej zbiorach.</p> <h2>Tomahawk Kandar do rzucania - pozytywne opinie użytkowników i specyfikacja techniczna</h2> <p>Noże dostępne w zestawie zostały wykonane z wysokiej jakości stali 440, która zapewnia trwałość i wytrzymałość ostrzy. Długość całkowita każdej rzutki wynosi 185 mm, z czego długość ostrza to 85 mm. Każda rzutka waży 58 g, co pozwala na precyzyjne rzuty i stabilność lotu. Waga trzech rzutek wraz z pokrowcem wynosi 220 g. Rękojeść noży wykonana jest ze stali, która zapewnia pewny chwyt i kontrolę nad rzutką. Dodatkowo, rękojeść jest pokryta oplotem z parakordu, co dodaje komfortu i zapewnia pewne trzymanie noża podczas rzutów. Wykorzystane do produkcji noża do rzucania Tomahawk Kandar materiały mają więc ogromny wpływ na komfort treningów rzucania. Producent doskonale wie, jakie są wymagania klientów w tym względzie.</p> <h2>Tomahawk do rzucania - zestaw noży w przystępnej cenie</h2> <p>Do zestawu noży dołączony jest pokrowiec wykonany z cordury, trwałego i odpornego materiału. Pokrowiec chroni noże przed uszkodzeniami i umożliwia ich przechowywanie w bezpieczny i wygodny sposób. Bezpieczeństwo przechowywania jest bardzo ważne w okresie pomiędzy treningami, kiedy to przez jakiś czas noże nie znajdują się w czynnym użytku. Cały zestaw jest dostępny w atrakcyjnej cenie, szczególnie w odniesieniu do innych noży do rzucania.</p> <p></p>

Zestaw trzech noży

Dane techniczne:

  • Stal: 440
  • Długość całkowita rzutki: 185 mm
  • Długość ostrza: 85 mm
  • Waga jednej rzutki: 58 g
  • Waga 3 rzutek: 174 g
  • Waga 3 rzutek wraz z pokrowcem: 220 g
  • Rękojeść: stal plus oplot z parakordu
  • Pokrowiec: cordura
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Nóż do rzucania Tomahawk Kandar dostępny jest w zestawie aż trzech noży stworzonych specjalnie do doskonalenia techniki rzucania. Jest to produkt przeznaczony dla kolekcjonerów takich noży i osób praktykujących rzucanie nożami jako formę rozrywki lub treningu umiejętności. Model Tomahawk do rzucania może być więc dobrą opcją na prezent dla bliskiej osoby zainteresowanej tą tematyką, szczególnie jeśli tego wariantu brakuje w jej zbiorach.

Tomahawk Kandar do rzucania - pozytywne opinie użytkowników i specyfikacja techniczna

Noże dostępne w zestawie zostały wykonane z wysokiej jakości stali 440, która zapewnia trwałość i wytrzymałość ostrzy. Długość całkowita każdej rzutki wynosi 185 mm, z czego długość ostrza to 85 mm. Każda rzutka waży 58 g, co pozwala na precyzyjne rzuty i stabilność lotu. Waga trzech rzutek wraz z pokrowcem wynosi 220 g. Rękojeść noży wykonana jest ze stali, która zapewnia pewny chwyt i kontrolę nad rzutką. Dodatkowo, rękojeść jest pokryta oplotem z parakordu, co dodaje komfortu i zapewnia pewne trzymanie noża podczas rzutów. Wykorzystane do produkcji noża do rzucania Tomahawk Kandar materiały mają więc ogromny wpływ na komfort treningów rzucania. Producent doskonale wie, jakie są wymagania klientów w tym względzie.

Tomahawk do rzucania - zestaw noży w przystępnej cenie

Do zestawu noży dołączony jest pokrowiec wykonany z cordury, trwałego i odpornego materiału. Pokrowiec chroni noże przed uszkodzeniami i umożliwia ich przechowywanie w bezpieczny i wygodny sposób. Bezpieczeństwo przechowywania jest bardzo ważne w okresie pomiędzy treningami, kiedy to przez jakiś czas noże nie znajdują się w czynnym użytku. Cały zestaw jest dostępny w atrakcyjnej cenie, szczególnie w odniesieniu do innych noży do rzucania.