Ponczo, peleryna przeciwdeszczowa
 • PONCHO PELERYNA Przeciwdeszczowa Vinyl CZARNA mfh
 • PONCHO PELERYNA Przeciwdeszczowa Vinyl CZARNA mfh

PONCHO PELERYNA Przeciwdeszczowa Vinyl CZARNA mfh

2021-05-21
Cena: 16,26 zł
PONCHO PELERYNA Przeciwdeszczowa Vinyl CZARNA mfh - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Ponczo przeciwdeszczowe wojskowe to praktyczny i funkcjonalny produkt, który chroni przed deszczem w każdych warunkach. Producentem peleryny jest niemiecka firma MFH, znana z wysokiej jakości i trwałości swoich produktów. Dostępne w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego ponczo wojskowe cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników, co potwierdza szereg pozytywnych opinii na temat tego produktu.</p> <h2>Peleryna przeciwdeszczowa wojskowa - skuteczna ochrona przed deszczem w każdym miejscu</h2> <p>Ponczo przeciwdeszczowe wojskowe zostało wykonane z materiału 100% PVC, co czyni je całkowicie nieprzemakalnym. Bez względu na intensywność opadów deszczu, materiał zapewni ochronę przed wilgocią i utrzymanie suchego ciała. Można na nim polegać podczas spacerów, wycieczek, festiwali, czy innych sytuacji wymagających ochrony przed deszczem. Wymiary peleryny przeciwdeszczowej wojskowej wynoszą 200 x 127 cm, co sprawia, że pozostaje ona odpowiednio obszerna, tym samym zapewniając wystarczającą ochronę przed deszczem dla każdego. Nie ma przy tym znaczenia, jaki typ sylwetki ma osoba korzystająca z produktu, ponieważ występuje on w uniwersalnym rozmiarze. Dodatkowo ponczo jest wyposażone w kaptur, który dodatkowo zabezpiecza głowę i twarz przed wilgocią. Można go łatwo założyć i dopasować do rozmiaru głowy, zapewniając pełną ochronę wokół szyi i ramion.</p> <h2>Praktyczne ponczo wojskowe w atrakcyjnej cenie</h2> <p>Jednym z atutów peleryny przeciwdeszczowej wojskowej jest to, że zachowuje ona niewielki rozmiar po złożeniu, tym samym nie zajmując dużo miejsca. Ułatwia to znacznie jej przenoszenie oraz przechowywanie. Wymiary poncza wojskowego po złożeniu wynoszą 21 x 20 x 2 cm, a waga to zaledwie 215 g. Można łatwo spakować go do plecaka, torby czy samochodu, aby mieć go zawsze pod ręką w przypadku nagłej potrzeby. Czarny kolor poncha nadaje mu elegancki i uniwersalny wygląd, dlatego w razie niesprzyjających warunków pogodowych z odzieży zabezpieczającej może skorzystać każdy.</p>

dane techniczne:

 • produkt niemieckiej firmy MFH
 • materiał 100% PVC
 • całkowicie nieprzemakalne
 • wymiary 200 x 127 cm
 • wyposażone w kaptur
 • niewielkie po złożeniu, lekkie
 • wymiary po rozłożeniu 127x224
 • wielkość po złożeniu 21 x 20 x 2 cm
 • waga 215 g
 • kolor czarny
Ilość

Ponczo przeciwdeszczowe wojskowe to praktyczny i funkcjonalny produkt, który chroni przed deszczem w każdych warunkach. Producentem peleryny jest niemiecka firma MFH, znana z wysokiej jakości i trwałości swoich produktów. Dostępne w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego ponczo wojskowe cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników, co potwierdza szereg pozytywnych opinii na temat tego produktu.

Peleryna przeciwdeszczowa wojskowa - skuteczna ochrona przed deszczem w każdym miejscu

Ponczo przeciwdeszczowe wojskowe zostało wykonane z materiału 100% PVC, co czyni je całkowicie nieprzemakalnym. Bez względu na intensywność opadów deszczu, materiał zapewni ochronę przed wilgocią i utrzymanie suchego ciała. Można na nim polegać podczas spacerów, wycieczek, festiwali, czy innych sytuacji wymagających ochrony przed deszczem. Wymiary peleryny przeciwdeszczowej wojskowej wynoszą 200 x 127 cm, co sprawia, że pozostaje ona odpowiednio obszerna, tym samym zapewniając wystarczającą ochronę przed deszczem dla każdego. Nie ma przy tym znaczenia, jaki typ sylwetki ma osoba korzystająca z produktu, ponieważ występuje on w uniwersalnym rozmiarze. Dodatkowo ponczo jest wyposażone w kaptur, który dodatkowo zabezpiecza głowę i twarz przed wilgocią. Można go łatwo założyć i dopasować do rozmiaru głowy, zapewniając pełną ochronę wokół szyi i ramion.

Praktyczne ponczo wojskowe w atrakcyjnej cenie

Jednym z atutów peleryny przeciwdeszczowej wojskowej jest to, że zachowuje ona niewielki rozmiar po złożeniu, tym samym nie zajmując dużo miejsca. Ułatwia to znacznie jej przenoszenie oraz przechowywanie. Wymiary poncza wojskowego po złożeniu wynoszą 21 x 20 x 2 cm, a waga to zaledwie 215 g. Można łatwo spakować go do plecaka, torby czy samochodu, aby mieć go zawsze pod ręką w przypadku nagłej potrzeby. Czarny kolor poncha nadaje mu elegancki i uniwersalny wygląd, dlatego w razie niesprzyjających warunków pogodowych z odzieży zabezpieczającej może skorzystać każdy.