• BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE COYOTE / PUSTYNNE SNIPER Fostex Garments
  • BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE COYOTE / PUSTYNNE SNIPER Fostex Garments
  • BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE COYOTE / PUSTYNNE SNIPER Fostex Garments

BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE COYOTE / PUSTYNNE SNIPER Fostex Garments

2021-05-21
Cena: 161,79 zł
BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE COYOTE / PUSTYNNE SNIPER Fostex Garments - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE SNIPER FOSTEX GARMENTS</h2> <p>Jednym z najważniejszych elementów garderoby taktycznej jest obuwie. To właśnie ono zapewnia łatwość przemieszczenia się po wymagających terenach, tj. np. korzenie drzew, obszary piaszczyste i kamieniste czy błoto. Buty outdoorowe, czy militarne, odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej stabilizacji stopy podczas przemierzania określonych tras. Powinny być wykonane z solidnego materiału, który zapewni komfort noszenia nawet przez długie godziny. Jednocześnie istotne jest to, aby obuwie taktyczne nie było zbyt ciężkie, ponieważ uczucie ciężkości i przeciążenia generuje dyskomfort i męczy nogi. W naszej ofercie znajdują się buty taktyczne/wojskowe Sniper Fostex Garments, które spełniają wszystkie, wyżej wymienione kryteria. </p> <h2>Buty wojskowe Sniper Fostex Garments – specyfikacja</h2> <p>Buty wojskowe Sniper Fostex Garments zostały wykonany w 75% ze skóry naturalne. Pozostałe 25% to solidny nylon, który zapewnia wysoką trwałość obuwia nawet przy wzmożonej eksploatacji. Podeszwa jest antypoślizgowa. Podszewka zapewnia ciepło i jednocześnie odpowiednią wymianę potwierdza. Obuwie jest przystosowane do szeregu wypraw pieszych, a także aktywności taktycznych. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rozmiarów. Solidne sznurówki oraz wyższy stan obuwia pozwala odpowiednio usztywnić kostki, chroniąc tym samym przed ewentualnymi kontuzjami. </p> <h2>Buty taktyczne Sniper Fostex Garments – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Zaufanie i satysfakcja osób, które realizują aktywności outdoorowe, militarne, bądź survivalowe to aspekt, który stawiamy na piedestale przy tworzeniu oferty sprzedażowej. Gwarantujemy konkurencyjność cenową, zgodność produktu z opisem, a także szybką realizację i wysyłkę towaru na wskazany przez klienta adres. W przypadku jakichkolwiek pytań co do realizacji transakcji zakupowej lub specyfikacji butów taktycznych/wojskowych Sniper Fostex Garments, serdecznie zapraszamy do kontaktu.</p> <p></p> <p>Świetne buty Sniper sprawdzą się na biwaku, wyprawach pieszych oraz w podczas działań taktycznych. Wygodne, odporne na warunki atmosferyczne zapewnią komfort podczas działania w terenie.</p> <p>Wysoki stan buta usztywnia kostki eliminując ewentualne kontuzje stawu skokowego. Całości dopełnia antypoślizgowa podeszwa. Stosunkowo lekka waga pozwala na sprawne działanie w terenie bez obciążania nóg</p>

Buty taktyczne, wojskowe coyote/pustynne SNIPER od FOSTEX GARMENTS.

  • materiał: 75% skóra naturalna, 25% nylon
  • podszewka Thinsulate zapewnia ciepło oraz odpowiednią wymianę powietrza oraz odprowadza wilogość na zewnątrz buta
  • antypoślizgowa podeszwa
  • buty na sznurowadła
  • kolor: coyote
  • producent FOSTEX GARMENST
  • waga: 1875 gramów
Rozmiar
Ilość

BUTY TAKTYCZNE WOJSKOWE SNIPER FOSTEX GARMENTS

Jednym z najważniejszych elementów garderoby taktycznej jest obuwie. To właśnie ono zapewnia łatwość przemieszczenia się po wymagających terenach, tj. np. korzenie drzew, obszary piaszczyste i kamieniste czy błoto. Buty outdoorowe, czy militarne, odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej stabilizacji stopy podczas przemierzania określonych tras. Powinny być wykonane z solidnego materiału, który zapewni komfort noszenia nawet przez długie godziny. Jednocześnie istotne jest to, aby obuwie taktyczne nie było zbyt ciężkie, ponieważ uczucie ciężkości i przeciążenia generuje dyskomfort i męczy nogi. W naszej ofercie znajdują się buty taktyczne/wojskowe Sniper Fostex Garments, które spełniają wszystkie, wyżej wymienione kryteria. 

Buty wojskowe Sniper Fostex Garments – specyfikacja

Buty wojskowe Sniper Fostex Garments zostały wykonany w 75% ze skóry naturalne. Pozostałe 25% to solidny nylon, który zapewnia wysoką trwałość obuwia nawet przy wzmożonej eksploatacji. Podeszwa jest antypoślizgowa. Podszewka zapewnia ciepło i jednocześnie odpowiednią wymianę potwierdza. Obuwie jest przystosowane do szeregu wypraw pieszych, a także aktywności taktycznych. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rozmiarów. Solidne sznurówki oraz wyższy stan obuwia pozwala odpowiednio usztywnić kostki, chroniąc tym samym przed ewentualnymi kontuzjami. 

Buty taktyczne Sniper Fostex Garments – cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Zaufanie i satysfakcja osób, które realizują aktywności outdoorowe, militarne, bądź survivalowe to aspekt, który stawiamy na piedestale przy tworzeniu oferty sprzedażowej. Gwarantujemy konkurencyjność cenową, zgodność produktu z opisem, a także szybką realizację i wysyłkę towaru na wskazany przez klienta adres. W przypadku jakichkolwiek pytań co do realizacji transakcji zakupowej lub specyfikacji butów taktycznych/wojskowych Sniper Fostex Garments, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Świetne buty Sniper sprawdzą się na biwaku, wyprawach pieszych oraz w podczas działań taktycznych. Wygodne, odporne na warunki atmosferyczne zapewnią komfort podczas działania w terenie.

Wysoki stan buta usztywnia kostki eliminując ewentualne kontuzje stawu skokowego. Całości dopełnia antypoślizgowa podeszwa. Stosunkowo lekka waga pozwala na sprawne działanie w terenie bez obciążania nóg