• PONCHO SZTORMIAK SOFTSHELL 101 inc wojskowe

PONCHO SZTORMIAK SOFTSHELL 101 inc wojskowe

2021-05-21
Cena: 235,76 zł
PONCHO SZTORMIAK SOFTSHELL 101 inc wojskowe - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nie da się zapanować nad pogodą podczas najlepiej zaplanowanych gier survivalowych, misji taktycznych czy ćwiczeń, dlatego warto się przygotować na każdą sytuację, w czym może pomóc niniejszy produkt: poncho sztormiak z softshell. To doskonały wybór dla miłośników aktywności na łonie natury. Produkt jest funkcjonalny oraz stworzony z dobrych materiałów, dlatego otrzymuje dobre opinie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.</p> <h2>Poncho wojskowe softshell</h2> <p>To zielone poncho powstało z wodoodpornego i oddychającego materiału softshell, który świetnie chroni przed opadami atmosferycznymi. Tkanina jest odporna na uszkodzenia. Odpowiednia przewiewność zapobiega nadmiernej potliwości czy niedotlenieniem skóry. Dzięki temu wycieczki czy ćwiczenia są bardziej komfortowe. Produkt jest wyposażony w regulowany kaptur, co umożliwia indywidualne dopasowanie do wymagań osoby noszącej poncho wojskowe. </p> <h2>Softshell wojskowy - poncho dla wymagających</h2> <p>Poncho wojskowe jest odpowiednim rozwiązaniem dla miłośników militariów, wypraw trekkingowych czy gier survivalowych, którzy chcą być przygotowani na wszystko. Z tego powodu w skrajnej sytuacji produkt może pełnić funkcję płótna namiotowego. Poncho jest lekkie i w złożonej postaci nie zajmuje wiele miejsca. Z przodu posiada kieszeń - schowek z zamkiem błyskawicznym, co pozwala na przechowanie akcesoriów nieodpornych na wilgoć. </p> <h2>Poncho sztormiak softshell - cena, opinie</h2> <p>Prezentowane poncho to dobra inwestycja także dla wymagających. Cena jest atrakcyjna biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów i funkcjonalność produktu. Produkt nie niszczy się mimo częstego użytkowania, jest wszechstronny i uniwersalny. Pochlebne opinie często wspominają o kroju zwyczajnej kurtki, co jest zdecydowaną zaletą.</p> <p>Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie oraz rzetelnie. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami znajdującymi się w naszym asortymencie.</p>

Poncho Outbreak jest wykonane z wodoodpornego i oddychającego materiału softshell.

Poncho jest bardzo mocne, wykonane profesjonalnie, przeiwidziane na użytkowanie w ekstremalnych warunkach.

To wysokiej jakości ponczo wyposażone jest w różne panele velcro do umieszczania naszywek.

Szczególnie w miesiącach zimowych to ponczo jest idealne do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

Charakterystyka:

  • Panele na rzepy z przodu, z tyłu, na ramionach i z tyłu kaptura
  • Wyposażony w regulowany kaptur
  • Wykonany z elastycznego materiału soft shell
  • -Krój zwykłej kurtki
  • Schowek z zamkiem błyskawicznym z przodu poncho
  • Wodoodporny i oddychający
  • Ma funkcję do wykorzystania jako płótno namiotowe
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nie da się zapanować nad pogodą podczas najlepiej zaplanowanych gier survivalowych, misji taktycznych czy ćwiczeń, dlatego warto się przygotować na każdą sytuację, w czym może pomóc niniejszy produkt: poncho sztormiak z softshell. To doskonały wybór dla miłośników aktywności na łonie natury. Produkt jest funkcjonalny oraz stworzony z dobrych materiałów, dlatego otrzymuje dobre opinie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.

Poncho wojskowe softshell

To zielone poncho powstało z wodoodpornego i oddychającego materiału softshell, który świetnie chroni przed opadami atmosferycznymi. Tkanina jest odporna na uszkodzenia. Odpowiednia przewiewność zapobiega nadmiernej potliwości czy niedotlenieniem skóry. Dzięki temu wycieczki czy ćwiczenia są bardziej komfortowe. Produkt jest wyposażony w regulowany kaptur, co umożliwia indywidualne dopasowanie do wymagań osoby noszącej poncho wojskowe. 

Softshell wojskowy - poncho dla wymagających

Poncho wojskowe jest odpowiednim rozwiązaniem dla miłośników militariów, wypraw trekkingowych czy gier survivalowych, którzy chcą być przygotowani na wszystko. Z tego powodu w skrajnej sytuacji produkt może pełnić funkcję płótna namiotowego. Poncho jest lekkie i w złożonej postaci nie zajmuje wiele miejsca. Z przodu posiada kieszeń - schowek z zamkiem błyskawicznym, co pozwala na przechowanie akcesoriów nieodpornych na wilgoć. 

Poncho sztormiak softshell - cena, opinie

Prezentowane poncho to dobra inwestycja także dla wymagających. Cena jest atrakcyjna biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów i funkcjonalność produktu. Produkt nie niszczy się mimo częstego użytkowania, jest wszechstronny i uniwersalny. Pochlebne opinie często wspominają o kroju zwyczajnej kurtki, co jest zdecydowaną zaletą.

Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie oraz rzetelnie. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami znajdującymi się w naszym asortymencie.