• PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY TASK FORCE 2215
  • PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY TASK FORCE 2215
  • PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY TASK FORCE 2215

PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY TASK FORCE 2215

2021-05-21
Cena: 227,63 zł
PAS TAKTYCZNY WOJSKOWY TASK FORCE 2215 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Pas taktyczny MOLLE - trwałość oraz wytrzymałość</h2> <p>Dostępny w naszej ofercie pas taktyczny Task Force 2215 to wszechstronny produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku większości ładownic oraz kabur MOLLE. Jego modułowa konstrukcja zapewnia dostosowanie paska do indywidualnych upodobań, co zwiększa komfort jego użytkowania.</p> <p>Pas bojowy Task Force Green Ranger został wykonany z wysokogatunkowego, trwałego materiału o nazwie Cordura 500 D, co przekłada się na znaczące wydłużenie jego żywotności.</p> <h2>Pas bojowy - dlaczego warto w niego zainwestować?</h2> <p>Znajdujący się w naszym asortymencie pas taktyczny MOLLE zapewnia świetną przyczepność oraz wygodę noszenia, a duży zakres regulacji ma niebagatelny wpływ na perfekcyjnie dopasowanie w talii.</p> <p>Co więcej, produkt został wyposażony w sześć gniazd Molle po każdej stronie, a także jeden panel z tyłu, dzięki czemu jest niezwykle przydatnym i praktycznym rozwiązaniem. Ten szeroki pas pozwala na sprawne przymocowanie wielu ładownic Molle.</p> <h2>Pas taktyczny - cena</h2> <p>Oferowane przez nas akcesorium posiada adekwatną do swojej jakości cenę. Co istotne, jej poziom został dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Profesjonalny pas taktyczny marki TASK FORCE 2215 to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony miłośników wojskowości, którzy wystawiają mu bardzo dobre opinie.</p> <h2>Pas taktyczny TASK FORCE 2215 - dlaczego my?</h2> <p>Decydując się na zakup pasa bojowego firmy TASK FORCE 2215 na naszej stronie internetowej, można zyskać pewność, że to najwyższej jakości produkt, który spełni Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas rozwiązania były nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie oraz wytrzymałe.</p> <p>Proponowany w naszym asortymencie artykuł sprawdzi się zarówno do użytku przez profesjonalne służby mundurowe, jak i fascynatów militariów. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich potrzebnych informacji oraz przekażą szereg cennych wskazówek. Dzięki temu podjęcie najkorzystniejszej decyzji zakupowej nie przysporzy żadnego problemu.</p> <p></p>

PAS TAKTYCZNY, WOJSKOWY TASK FORCE GREEN RANGER

Ze względu na wszechstronność tego pasa bojowego, większość ładownic i kabur Molle idealnie pasuje. Dzięki modułowej konstrukcji pasek można dostosować do własnych upodobań.

✔: Wykonany z wytrzymałego materiału Cordura 500D

✔: Szeroki pasek z neoprenu zapewnia większą przyczepność i komfort noszenia

✔: Idealne dopasowanie w talii- duży zakres regulacji

✔: Posiada 6 gniazd Molle po każdej stronie i jeden panel Molle z tyłu

✔: Szeroki pasek umożliwiający przymocowanie wielu ładownic Molle

✔: Każdy pasek pasuje do 70 mm

Profesjonalny pas taktyczny firmy TASK FORCE 2215

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pas taktyczny MOLLE - trwałość oraz wytrzymałość

Dostępny w naszej ofercie pas taktyczny Task Force 2215 to wszechstronny produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku większości ładownic oraz kabur MOLLE. Jego modułowa konstrukcja zapewnia dostosowanie paska do indywidualnych upodobań, co zwiększa komfort jego użytkowania.

Pas bojowy Task Force Green Ranger został wykonany z wysokogatunkowego, trwałego materiału o nazwie Cordura 500 D, co przekłada się na znaczące wydłużenie jego żywotności.

Pas bojowy - dlaczego warto w niego zainwestować?

Znajdujący się w naszym asortymencie pas taktyczny MOLLE zapewnia świetną przyczepność oraz wygodę noszenia, a duży zakres regulacji ma niebagatelny wpływ na perfekcyjnie dopasowanie w talii.

Co więcej, produkt został wyposażony w sześć gniazd Molle po każdej stronie, a także jeden panel z tyłu, dzięki czemu jest niezwykle przydatnym i praktycznym rozwiązaniem. Ten szeroki pas pozwala na sprawne przymocowanie wielu ładownic Molle.

Pas taktyczny - cena

Oferowane przez nas akcesorium posiada adekwatną do swojej jakości cenę. Co istotne, jej poziom został dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Profesjonalny pas taktyczny marki TASK FORCE 2215 to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony miłośników wojskowości, którzy wystawiają mu bardzo dobre opinie.

Pas taktyczny TASK FORCE 2215 - dlaczego my?

Decydując się na zakup pasa bojowego firmy TASK FORCE 2215 na naszej stronie internetowej, można zyskać pewność, że to najwyższej jakości produkt, który spełni Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas rozwiązania były nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie oraz wytrzymałe.

Proponowany w naszym asortymencie artykuł sprawdzi się zarówno do użytku przez profesjonalne służby mundurowe, jak i fascynatów militariów. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich potrzebnych informacji oraz przekażą szereg cennych wskazówek. Dzięki temu podjęcie najkorzystniejszej decyzji zakupowej nie przysporzy żadnego problemu.