Plecak WOJSKOWY MORO TXR pl camo 28L
  • Plecak WOJSKOWY MORO TXR pl camo 28L
  • Plecak WOJSKOWY MORO TXR pl camo 28L

Plecak WOJSKOWY MORO TXR pl camo 28L

2021-05-21
Cena: 130,07 zł
Plecak WOJSKOWY MORO TXR pl camo 28L - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Ostatnimi czasy coraz bardziej rośnie zainteresowanie survivalem, bushcraftem oraz szeroko pojmowaną tematyką militariów. Oznacza to więc, że coraz więcej osób poszukuje profesjonalnego sprzętu, który pomoże przetrwać im w naprawdę trudnych warunkach. Aby jednak mieć go zawsze pod ręką i zapewnić jednocześnie dobrą organizację miejsca, konieczny jest odpowiedni plecak. Z pewnością jednym z lepszych wyborów może okazać się niezwykle pojemny i wytrzymały plecak Texar, który zapewnia odpowiednią organizację przestrzeni.</p> <h2>Texar plecak — najwyższa wytrzymałość</h2> <p>Plecak moro Texar, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, to gwarancja najwyższej wytrzymałości na długi czas. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że plecak spełni swoją rolę w każdych, najtrudniejszych nawet warunkach. Ponadto zastosowano w nim wzmocniony główny uchwyt, co jeszcze bardziej zwiększa już i tak dużą wytrzymałość.</p> <p>Plecak moro wojskowy jest również bardzo wygodny w noszeniu. Odpowiadają za to liczne klamry oraz regulowane paski boczne, przednie oraz dolne. Dzięki nim użytkownik może dostosować plecak do swoich potrzeb oraz preferencji. Kolejną zaletą plecaka Texar jest jego duża pojemność. Posiada on bowiem dwie główne komory, które ponadto są wyposażone w wewnętrzne kieszenie. Z tyłu znaleźć można kieszeń zapinaną na rzepy oraz dwie kieszenie zewnętrzne na taśmy molle. Wszystko to sprawia, że plecak moro Texar zapewni niezwykłą pojemność i pozwoli użytkownikowi spakować wszelkie niezbędne rzeczy.</p> <h2>Plecak wojskowy moro Texar — dlaczego warto?</h2> <p>Plecak moro wojskowy Texar dostępny w naszym sklepie cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego najwyższą jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę zwłaszcza jego niezwykłą wytrzymałość, bardzo dużą pojemność i wygodę użytkowania. Ponadto plecak Texar to również niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających klientów, stawiających na jakość.</p> <p></p> <p>Dane techniczne</p> <p>Marka: Texar</p> <p>Pojemność: 28 l</p> <p>Materiał dominujący: poliester</p> <p>Kolor dominujący: wielokolorowy</p> <p>Wysokość: 45 cm</p> <p>Szerokość (dłuższy bok): 25 cm</p> <p>Głębokość (krótszy bok): 25 cm</p> <p>Liczba komór: 2</p> <p>Liczba kieszeni: 2</p> <p>Waga: 1.1 kg</p> <p></p>

Texar Plecak Taktyczny TXR 28L

  • -wymiary: 45cm x 25cm x 25cm,

  • -pojemność: 28l

  • -dwie główne komory z dodatkowymi kieszeniami wewnątrz,

  • -tylna wzmocniona kieszeń zamykana na rzep,

  • -dwie zewnętrzne zasuwane kieszenie wyposażone w taśmy molle,

  • -regulowane paski boczne, dolne i przedni zamykane szybkozłączką,

  • -regulowane szelki i pas biodrowy,

  • ​-wzmocniony główny uchwyt

Ilość

Ostatnimi czasy coraz bardziej rośnie zainteresowanie survivalem, bushcraftem oraz szeroko pojmowaną tematyką militariów. Oznacza to więc, że coraz więcej osób poszukuje profesjonalnego sprzętu, który pomoże przetrwać im w naprawdę trudnych warunkach. Aby jednak mieć go zawsze pod ręką i zapewnić jednocześnie dobrą organizację miejsca, konieczny jest odpowiedni plecak. Z pewnością jednym z lepszych wyborów może okazać się niezwykle pojemny i wytrzymały plecak Texar, który zapewnia odpowiednią organizację przestrzeni.

Texar plecak — najwyższa wytrzymałość

Plecak moro Texar, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, to gwarancja najwyższej wytrzymałości na długi czas. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że plecak spełni swoją rolę w każdych, najtrudniejszych nawet warunkach. Ponadto zastosowano w nim wzmocniony główny uchwyt, co jeszcze bardziej zwiększa już i tak dużą wytrzymałość.

Plecak moro wojskowy jest również bardzo wygodny w noszeniu. Odpowiadają za to liczne klamry oraz regulowane paski boczne, przednie oraz dolne. Dzięki nim użytkownik może dostosować plecak do swoich potrzeb oraz preferencji. Kolejną zaletą plecaka Texar jest jego duża pojemność. Posiada on bowiem dwie główne komory, które ponadto są wyposażone w wewnętrzne kieszenie. Z tyłu znaleźć można kieszeń zapinaną na rzepy oraz dwie kieszenie zewnętrzne na taśmy molle. Wszystko to sprawia, że plecak moro Texar zapewni niezwykłą pojemność i pozwoli użytkownikowi spakować wszelkie niezbędne rzeczy.

Plecak wojskowy moro Texar — dlaczego warto?

Plecak moro wojskowy Texar dostępny w naszym sklepie cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego najwyższą jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę zwłaszcza jego niezwykłą wytrzymałość, bardzo dużą pojemność i wygodę użytkowania. Ponadto plecak Texar to również niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających klientów, stawiających na jakość.

Dane techniczne

Marka: Texar

Pojemność: 28 l

Materiał dominujący: poliester

Kolor dominujący: wielokolorowy

Wysokość: 45 cm

Szerokość (dłuższy bok): 25 cm

Głębokość (krótszy bok): 25 cm

Liczba komór: 2

Liczba kieszeni: 2

Waga: 1.1 kg