• ETUI pokrowiec na przepustkę IDENTYFIKATOR ID CARD
  • ETUI pokrowiec na przepustkę IDENTYFIKATOR ID CARD

ETUI pokrowiec na przepustkę IDENTYFIKATOR ID CARD

2021-05-21
Cena: 17,07 zł
ETUI pokrowiec na przepustkę IDENTYFIKATOR ID CARD - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W dzisiejszych czasach na rynku dostępne jest wiele etui do kupienia nie tylko na telefon, ale przy pracy biurowej bardzo popularne jest etui pokrowiec na przepustkę identyfikator id card, dzięki czemu można zyskać pewność, że przepustka zawsze będzie działać tak, jak powinna. </p> <p>Pokrowiec na przepustkę jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którzy często jej używają. W przypadku etui na telefon jest tak, że ma ono chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i dokładnie tak samo jest w przypadku etui do identyfikatora. Biorąc pod uwagę dostępne na rynku produkty cena idzie w parze z jakością, a opinie klientów na ten temat są bardzo pozytywne.</p> <h2>Etui na przepustkę</h2> <p>W przypadku pracy biurowej bardzo ważne jest bezpieczeństwo dokumentów i danych klientów, dlatego bardzo często stosowane są przepustki i pokrowiec na przepustkę sprawdza się tu idealnie. Biorąc pod uwagę jakość, najlepiej stawiać na etui do identyfikatora, ponieważ dzięki temu nie ma konieczności częstej wymiany przepustek na nowe, przez co firma nie jest narażona na dodatkowe koszty.</p> <p>Posiadanie takiego etui jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i większych firm. Na rynku dostępne jest wiele ofert jednak zachęcamy do zapoznania się z naszymi etui pokrowiec na identyfikator na przepustkę ID - cena idzie w parze z jakością, a pozytywne opinie naszych klientów to kolejna gwarancja jakości. </p> <p></p>
  • 100% poliester, pokryty polichlorkiem winylu
  • Wymiary: 13,5 x 9 x 0,5 cm
  • Waga: 40g
  • długość smyczy: 41,5 cm
  • do noszenia pod ubraniem dzięki płaskiemu kształtowi
  • zdejmowana walizka na dokumenty za pomocą zapięcia na rzep hook
  • Etui na karty identyfikacyjne można założyć lub np. przymocować do paska za pomocą pętelki na rzep
  • 3 kieszenie z tyłu na karty kredytowe lub podobne
  • uchwyt na długopis z tyłu 
Ilość

W dzisiejszych czasach na rynku dostępne jest wiele etui do kupienia nie tylko na telefon, ale przy pracy biurowej bardzo popularne jest etui pokrowiec na przepustkę identyfikator id card, dzięki czemu można zyskać pewność, że przepustka zawsze będzie działać tak, jak powinna. 

Pokrowiec na przepustkę jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którzy często jej używają. W przypadku etui na telefon jest tak, że ma ono chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i dokładnie tak samo jest w przypadku etui do identyfikatora. Biorąc pod uwagę dostępne na rynku produkty cena idzie w parze z jakością, a opinie klientów na ten temat są bardzo pozytywne.

Etui na przepustkę

W przypadku pracy biurowej bardzo ważne jest bezpieczeństwo dokumentów i danych klientów, dlatego bardzo często stosowane są przepustki i pokrowiec na przepustkę sprawdza się tu idealnie. Biorąc pod uwagę jakość, najlepiej stawiać na etui do identyfikatora, ponieważ dzięki temu nie ma konieczności częstej wymiany przepustek na nowe, przez co firma nie jest narażona na dodatkowe koszty.

Posiadanie takiego etui jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i większych firm. Na rynku dostępne jest wiele ofert jednak zachęcamy do zapoznania się z naszymi etui pokrowiec na identyfikator na przepustkę ID - cena idzie w parze z jakością, a pozytywne opinie naszych klientów to kolejna gwarancja jakości.