• Plecak WOJSKOWY TEXAR URBAN TAKTYCZNY 33L
 • Plecak WOJSKOWY TEXAR URBAN TAKTYCZNY 33L

Plecak WOJSKOWY TEXAR URBAN TAKTYCZNY 33L

2021-05-21
Cena: 178,85 zł
Plecak WOJSKOWY TEXAR URBAN TAKTYCZNY 33L - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Plecak typu <b>3-Day Pack</b>, do którego kieszeni zmieści się wyposażenie niezbędne podczas kilkudniowych działań. Doskonale sprawdzi się jako codzienny <b>plecak miejski</b>, a także do zastosowań turystyczno-survivalowych.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Plecak ma <b>profilowane szelki </b>oraz<b> system nośny </b>składający się z usztywnionych, profilowanych pleców z amortyzatorem. Stabilne przenoszenie zapakowanego plecaka ułatwia pełna, płynna regulacja szelek oraz pas piersiowy.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Zastosowany materiał to odporny na rozdzieranie i przecieranie <b>poliester 1000D.</b></p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">W komorze głównej możemy zmieścić śpiwór, prowiant lub zapasowe elementy garderoby. Wewnątrz (bliżej pleców) zamieszczono kieszeń przedziałową, która może zmieścić na przykład teczkę formatu A4. Po przeciwnej stronie znajduje się mniejsza kieszeń szybkiego dostępu zamykana na zamek błyskawiczny.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Do przenoszenia mniejszych elementów ekwipunku oraz ich szybkiego odnajdowania służy <b>pięć </b><b>mniejszych kieszeni </b>na zewnątrz plecaka (dwie z przodu, dwie po bokach oraz jedna na górze). Wymiary mniejszych kieszeni umożliwiają przenoszenie małego aparatu cyfrowego, nawigacji, okularów czy telefonu, natomiast w płaskich możemy umieścić na przykład dokumenty.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Komora główna oraz wszystkie kieszenie zewnętrzne są zamykane na <b>zamki błyskawiczne</b>. Na każdym suwaku zamocowano <b>linkę z paracordu</b>.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Plecak ma duże możliwości dołączania wyposażenia i konfigurowania jego dostępności, dzięki zastosowaniu<b> systemu MOLLE</b> - taśm umieszczonych z przodu oraz po bokach plecaka. Na przednie taśmy naszyto<b> panel velcro</b> (rzepy) umożliwiający przytwierdzenie dowolnych emblematów, na przykład flagi państwowej, godła jednostki czy tak zwanych <b>Morale Patches</b>, dzięki czemu możesz nadać swojemu plecakowi indywidualny charakter.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Dostosowanie rozmiarów zewnętrznych plecaka do ilości przenoszonego w nim wyposażenia jest możliwe dzięki<b> pasom kompensacyjnym</b> rozmieszczonym po dwa na każdym z obu boków.</p> <p style="color:#222222;font-family:'Open Sans', sans-serif;font-size:16px;">Skrócenie pasów umożliwia spłaszczenie plecaka w sytuacji, gdy komora główna jest opróżniona, a wypełnione są mniejsze kieszenie. Pozwala to zachować stabilność plecaka i jego atrakcyjny wygląd.</p>

Wojskowy Plecak Taktyczny TEXAR TRAPER

Dane techniczne:

 • Model: Urban
 • Pojemność: 33 litry
 • Wymiary: 45 x 25 x 30 cm
 • Kamuflaż: wz. 93
 • Materiał: Poliester 1000D
 • Waga: 1,1 kg
 • Producent: Texar, Polska
 • wymiary: 45cm x 25cm x 30cm,
 • pojemność: 33l,
 • przestronna główna komora wyposażona w kieszeń na laptopa i kieszeń siatkową,
 • przednia kieszeń z taśmami molle i panelem velcro,
 • dwie boczne kieszenie z tamami molle,
 • górna kieszeń zamykana na podwójny zamek błyskawiczny,
 • regulowane szelki i pas biodrowy,
 • regulowane boczne taśmy mocujące,
 • amortyzator w części przylegającej do pleców
Ilość

Plecak typu 3-Day Pack, do którego kieszeni zmieści się wyposażenie niezbędne podczas kilkudniowych działań. Doskonale sprawdzi się jako codzienny plecak miejski, a także do zastosowań turystyczno-survivalowych.

Plecak ma profilowane szelki oraz system nośny składający się z usztywnionych, profilowanych pleców z amortyzatorem. Stabilne przenoszenie zapakowanego plecaka ułatwia pełna, płynna regulacja szelek oraz pas piersiowy.

Zastosowany materiał to odporny na rozdzieranie i przecieranie poliester 1000D.

W komorze głównej możemy zmieścić śpiwór, prowiant lub zapasowe elementy garderoby. Wewnątrz (bliżej pleców) zamieszczono kieszeń przedziałową, która może zmieścić na przykład teczkę formatu A4. Po przeciwnej stronie znajduje się mniejsza kieszeń szybkiego dostępu zamykana na zamek błyskawiczny.

Do przenoszenia mniejszych elementów ekwipunku oraz ich szybkiego odnajdowania służy pięć mniejszych kieszeni na zewnątrz plecaka (dwie z przodu, dwie po bokach oraz jedna na górze). Wymiary mniejszych kieszeni umożliwiają przenoszenie małego aparatu cyfrowego, nawigacji, okularów czy telefonu, natomiast w płaskich możemy umieścić na przykład dokumenty.

Komora główna oraz wszystkie kieszenie zewnętrzne są zamykane na zamki błyskawiczne. Na każdym suwaku zamocowano linkę z paracordu.

Plecak ma duże możliwości dołączania wyposażenia i konfigurowania jego dostępności, dzięki zastosowaniu systemu MOLLE - taśm umieszczonych z przodu oraz po bokach plecaka. Na przednie taśmy naszyto panel velcro (rzepy) umożliwiający przytwierdzenie dowolnych emblematów, na przykład flagi państwowej, godła jednostki czy tak zwanych Morale Patches, dzięki czemu możesz nadać swojemu plecakowi indywidualny charakter.

Dostosowanie rozmiarów zewnętrznych plecaka do ilości przenoszonego w nim wyposażenia jest możliwe dzięki pasom kompensacyjnym rozmieszczonym po dwa na każdym z obu boków.

Skrócenie pasów umożliwia spłaszczenie plecaka w sytuacji, gdy komora główna jest opróżniona, a wypełnione są mniejsze kieszenie. Pozwala to zachować stabilność plecaka i jego atrakcyjny wygląd.