• TEXAR Zasobnik Taktyczny wojskowy moro wz93
 • TEXAR Zasobnik Taktyczny wojskowy moro wz93
 • TEXAR Zasobnik Taktyczny wojskowy moro wz93

TEXAR Zasobnik Taktyczny wojskowy moro wz93

2021-05-21
Cena: 62,59 zł
TEXAR Zasobnik Taktyczny wojskowy moro wz93 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>TEXAR ZASOBNIK TAKTYCZNY WOJSKOWY MORO WZ93</h2> <p>Każdy fan militariów oraz survivalu wie, jak ważne jest odpowiednie miejsce na przechowywanie podręcznych rzeczy. Plecak co prawda jest praktyczny, jednak wyjmowanie z niego takich przedmiotów jak scyzoryk czy latarka może w wielu sytuacjach okazać się problematyczne. Z tego właśnie powodu warto sięgnąć po dostępny w naszej ofercie zasobnik taktyczny moro WZ93. Takie dodatkowe miejsce do przechowywania pozwoli na trzymanie niezbędnych akcesoriów pod ręką.</p> <h2>Zasobnik Texar moro — duża pojemność</h2> <p>Zasobnik wojskowy moro Texar to produkt polskiej marki, specjalizującej się w tworzeniu akcesoriów do zadań specjalnych. Przygotowany przez nich zasobnik posiada niezwykle obszerną komorę główną, w której można trzymać wiele podręcznych przedmiotów. W środku można znaleźć specjalne gumy, które pozwolą łatwo zamocować posiadane wyposażenie. 2 D-ringi sprawiają, że zasobnik ten można również nosić jak zwykłą torbę. Produkt posiada również zabezpieczenie przed odczepieniem, dzięki czemu torba nie zgubi się nawet w ekstremalnych warunkach.</p> <h2>Texar zasobnik taktyczny moro — doskonała jakość</h2> <p>Zasobnik Texar moro to przede wszystkim najwyższa jakość. Produkt ten został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliestru 1000D. Grube, dublowane szwy chronią całą konstrukcję przed rozerwaniem, dzięki czemu trzymane w środku przedmioty są dobrze zabezpieczone. Dodatkowym zabezpieczeniem są również usztywniane taśmy montażowe. Zasobnik można wygodnie przymocować do paska dzięki specjalnej klamrze.</p> <h2>Zasobnik taktyczny moro WZ93 — dlaczego warto?</h2> <p>Dlaczego warto wybrać zasobnik wojskowy moro? Texar to marka, która posiada wielu zwolenników wśród fanów survivalu i militariów. Nie inaczej jest z zasobnikiem WZ93, który cieszy się niezwykle dużą popularnością i zaufaniem ze strony naszych klientów. Potwierdzają to liczne opinie użytkowników, jakie można znaleźć w sieci. Na uwagę zasługuje również korzystna cena, która odpowiada najwyższej jakości, jaką oferuje produkt marki Texar.</p> <p>Uniwersalna, zaawansowana <b>kieszeń modularna w systemie montażowym MOLLE</b>. Kieszeń taktyczna doskonała jako kieszeń specjalna, idealna dla saperów, techników etc. <b>Bardzo praktyczna</b>. Integralna część oporządzenia montowana zazwyczaj do kamizelki taktycznej lub plecaka.</p> <p>Dwa D-rigi dają <b>możliwość noszenia jej jak torbę</b>. Podwójny system zabezpieczając przed mimowolnym odczepieniem, <b>regulowana taśma</b>.</p> <p>Producent: <b>Texar, Polska</b></p>

TEXAR Zasobnik wojskowy moro wz93

Dane techniczne:

 • Produkt polskiej marki TEXAR
 • Doskonały na drobny sprzęt
 • Możliwość noszenia na pasie, molle
 • 2 D-ringi, opcja noszenia jak torbę
 • zabezpieczenie przed odczepieniem
 • obszerna komora główna
 • gumy do mocowania wyposażenia
 • solidny materiał: poliester 1000D
 • grube, dublowane szwy
 • usztywniane taśmy montażowe
 • czernione napy
 • Panel z rzepem na naszywki
 • Wymiary: 17cm*13cm*11cm
 • Waga 240 g
Ilość

TEXAR ZASOBNIK TAKTYCZNY WOJSKOWY MORO WZ93

Każdy fan militariów oraz survivalu wie, jak ważne jest odpowiednie miejsce na przechowywanie podręcznych rzeczy. Plecak co prawda jest praktyczny, jednak wyjmowanie z niego takich przedmiotów jak scyzoryk czy latarka może w wielu sytuacjach okazać się problematyczne. Z tego właśnie powodu warto sięgnąć po dostępny w naszej ofercie zasobnik taktyczny moro WZ93. Takie dodatkowe miejsce do przechowywania pozwoli na trzymanie niezbędnych akcesoriów pod ręką.

Zasobnik Texar moro — duża pojemność

Zasobnik wojskowy moro Texar to produkt polskiej marki, specjalizującej się w tworzeniu akcesoriów do zadań specjalnych. Przygotowany przez nich zasobnik posiada niezwykle obszerną komorę główną, w której można trzymać wiele podręcznych przedmiotów. W środku można znaleźć specjalne gumy, które pozwolą łatwo zamocować posiadane wyposażenie. 2 D-ringi sprawiają, że zasobnik ten można również nosić jak zwykłą torbę. Produkt posiada również zabezpieczenie przed odczepieniem, dzięki czemu torba nie zgubi się nawet w ekstremalnych warunkach.

Texar zasobnik taktyczny moro — doskonała jakość

Zasobnik Texar moro to przede wszystkim najwyższa jakość. Produkt ten został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliestru 1000D. Grube, dublowane szwy chronią całą konstrukcję przed rozerwaniem, dzięki czemu trzymane w środku przedmioty są dobrze zabezpieczone. Dodatkowym zabezpieczeniem są również usztywniane taśmy montażowe. Zasobnik można wygodnie przymocować do paska dzięki specjalnej klamrze.

Zasobnik taktyczny moro WZ93 — dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać zasobnik wojskowy moro? Texar to marka, która posiada wielu zwolenników wśród fanów survivalu i militariów. Nie inaczej jest z zasobnikiem WZ93, który cieszy się niezwykle dużą popularnością i zaufaniem ze strony naszych klientów. Potwierdzają to liczne opinie użytkowników, jakie można znaleźć w sieci. Na uwagę zasługuje również korzystna cena, która odpowiada najwyższej jakości, jaką oferuje produkt marki Texar.

Uniwersalna, zaawansowana kieszeń modularna w systemie montażowym MOLLE. Kieszeń taktyczna doskonała jako kieszeń specjalna, idealna dla saperów, techników etc. Bardzo praktyczna. Integralna część oporządzenia montowana zazwyczaj do kamizelki taktycznej lub plecaka.

Dwa D-rigi dają możliwość noszenia jej jak torbę. Podwójny system zabezpieczając przed mimowolnym odczepieniem, regulowana taśma.

Producent: Texar, Polska