• TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa
 • TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa
 • TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa
 • TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa
 • TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa

TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa

2021-05-21
Cena: 89,42 zł
TORBA WOJSKOWA MFH MOLLE oliwkowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>MFH - torba wojskowa na ramię to produkt wyróżniający się niezwykle wysoką jakością i trwałością. Posiada wygodny, regulowany pasek na ramię, dzięki któremu można swobodnie przenosić nawet ciężkie bagaże. Torba Molle wyposażona jest również w odpinaną wyściółkę oraz wieko z podwójnym zamkiem błyskawicznym, a także specjalnym zapięciem na rzep. </p> <p>Torba wojskowa MFH składa się z zewnętrznej, małej komory z okienkiem na ID, komory bocznej z wysuwaną kieszenią oraz komory głównej (wewnętrznej). Prezentowany model posiada dodatkowo pętle do mocowania Molle. Pojemność torby wynosi aż 12 l, dzięki czemu można w niej pomieścić wszelkie najważniejsze przedmioty.</p> <h2>Molle torba - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie</h2> <p>Znalezienie solidnej torby wojskowej Molle to nie lada wyzwanie. Choć na rynku istnieje szeroki wybór tych produktów, to niestety nie wszystkie z nich odpowiednio spełniają swoje zadania. Część toreb wojskowych dostępnych w sprzedaży wykonana jest z nieoddychających, niskiej jakości materiałów, które pozostawiają wiele do życzenia. My postanowiliśmy umieścić w asortymencie produkt o najwyższym standardzie, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie z tego względu dodaliśmy do oferty torbę Mole znanej marki MFH. </p> <p>Ten niezwykły produkt wykonany jest z trwałych, oddychających tkanin, wyróżniających się wyjątkową trwałością. Zaletę prezentowanej torby stanowią również pojemność, funkcjonalność, estetyka i konkurencyjna cena. Możesz być pewien, iż nie odstaje ona pod kątem jakości od droższych egzemplarzy.</p> <h2>Torba Molle - opinie naszych klientów</h2> <p>Wysoką jakość toreb wojskowych marki MFH oferowanych w naszym sklepie potwierdzają pozytywne opinie klientów. Użytkownicy zaznaczają, iż dostępne modele zdecydowanie wyróżniają się na tle podobnych produktów. Przede wszystkim są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, a w efekcie cechują się długą żywotnością. Ponadto wykazują się funkcjonalnością - posiadają wiele komór, dzięki którym można posegregować transportowane przedmioty.</p>

TORBA WOJSKOWA MOLLE

 • odpinany, regulowany pasek na ramię
 • z regulowaną, odpinaną wyściółką
 • 2 uchwyty do przenoszenia z zatrzaskiem
 • wieko z podwójnym zamkiem błyskawicznym i zapięciem na rzep
 • na zewnątrz: 1 mała komora z okienkiem ID; na długim boku 1 dołączona komora boczna z wsuwaną kieszenią,
 • zamek błyskawiczny i uchwyt do przenoszenia
 • Pętle do mocowania Molle po 2 stronach
 • przegródki wewnątrz: duża, okrągła komora główna; 2 dzielone boczne przegrody z zapięcieM na rzep; 1 z nich wykonana z oddychającej tkaniny siateczkowej
 • Pojemność: ok. 12 l
 • Długość całkowita: ok. 45 cm
 • Długość przegródki wewnętrznej: ok. 40 cm
 • Średnica: ok. 19 cm
 • Waga: ok. 600 gramów
Ilość

MFH - torba wojskowa na ramię to produkt wyróżniający się niezwykle wysoką jakością i trwałością. Posiada wygodny, regulowany pasek na ramię, dzięki któremu można swobodnie przenosić nawet ciężkie bagaże. Torba Molle wyposażona jest również w odpinaną wyściółkę oraz wieko z podwójnym zamkiem błyskawicznym, a także specjalnym zapięciem na rzep. 

Torba wojskowa MFH składa się z zewnętrznej, małej komory z okienkiem na ID, komory bocznej z wysuwaną kieszenią oraz komory głównej (wewnętrznej). Prezentowany model posiada dodatkowo pętle do mocowania Molle. Pojemność torby wynosi aż 12 l, dzięki czemu można w niej pomieścić wszelkie najważniejsze przedmioty.

Molle torba - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Znalezienie solidnej torby wojskowej Molle to nie lada wyzwanie. Choć na rynku istnieje szeroki wybór tych produktów, to niestety nie wszystkie z nich odpowiednio spełniają swoje zadania. Część toreb wojskowych dostępnych w sprzedaży wykonana jest z nieoddychających, niskiej jakości materiałów, które pozostawiają wiele do życzenia. My postanowiliśmy umieścić w asortymencie produkt o najwyższym standardzie, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie z tego względu dodaliśmy do oferty torbę Mole znanej marki MFH. 

Ten niezwykły produkt wykonany jest z trwałych, oddychających tkanin, wyróżniających się wyjątkową trwałością. Zaletę prezentowanej torby stanowią również pojemność, funkcjonalność, estetyka i konkurencyjna cena. Możesz być pewien, iż nie odstaje ona pod kątem jakości od droższych egzemplarzy.

Torba Molle - opinie naszych klientów

Wysoką jakość toreb wojskowych marki MFH oferowanych w naszym sklepie potwierdzają pozytywne opinie klientów. Użytkownicy zaznaczają, iż dostępne modele zdecydowanie wyróżniają się na tle podobnych produktów. Przede wszystkim są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, a w efekcie cechują się długą żywotnością. Ponadto wykazują się funkcjonalnością - posiadają wiele komór, dzięki którym można posegregować transportowane przedmioty.