• Plecak WOJSKOWY 101inc 45L ICC FG MULTICAM
  • Plecak WOJSKOWY 101inc 45L ICC FG MULTICAM

Plecak WOJSKOWY 101inc 45L ICC FG MULTICAM

2021-05-21
Cena: 138,20 zł
Plecak WOJSKOWY 101inc 45L ICC FG MULTICAM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>PLECAK WOJSKOWY 101INC 45L ICC FG MULTICAM</h2> <p>Plecak turystyczny to produkt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby, która uwielbia długie podróże. Najważniejsze, aby był on pojemny i jednocześnie zapewniał komfort nawet podczas bardzo długich wędrówek. Taki z pewnością jest plecak wojskowy 101INC 45 l, jaki można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Każdy fan survivalu czy też po prostu długich wędrówek z pewnością doceni jego perfekcyjne wykonanie, niezwykłą pojemność oraz liczne kieszenie, pozwalające na schowanie wielu przydatnych przedmiotów.</p> <h2>Plecak wojskowy 101INC 45 l — doskonała jakość wykonania</h2> <p>Dostępny w naszej ofercie plecak wojskowy już od razu przykuwa uwagę swoją jakością. Wykonany w 100 procentach z nylonu jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozerwanie czy otarcia. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że produkt ten będzie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Część plecowa oraz szelki zostały wypełnione miękką pianką, co zapewnia najwyższy poziom komfortu nawet w trakcie długich wędrówek.</p> <h2>Plecak 101INC 45 l Multicam — wojskowy kamuflaż</h2> <p>W plecaku tym został zastosowany kamuflaż ICC FG, który łudząco przypomina Multicam. System molle z tyłu oraz po bokach sprawia, że do plecaka można przytwierdzić różne mniejsze zasobniki czy torby. Pas biodrowy pozwala na wygodne dopasowanie plecaka oraz sprawia, że cały ciężar jest dobrze rozłożony. W plecaku można znaleźć aż cztery komory, do których można pomieścić większe i mniejsze przedmioty niezbędne w trakcie długiej podróży.</p> <h2>Plecak Multicam 101INC — podstawa każdej wycieczki</h2> <p>Plecak Multicam to bez wątpienia podstawowe wyposażenie zarówno w trakcie wycieczek survivalowych oraz każdej innej wędrówki. Produkt ten został doceniony przez wielu naszych klientów, czego najlepszym potwierdzeniem są przede wszystkim liczne opinie użytkowników. Razem z najwyższą jakością wykonania w parze idzie bardzo korzystna i konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających użytkowników.</p>

PLECAK WOJSKOWY, TURYSTYCZNY O POJEMNOŚCI 45L

Plecak Mountain wykonany w 100% z nylonu.

Plecak jest wyposażony w 4 różne przegrody zapinane na zamek.

Posiada system Molle z przodu i z boku. Całkowita objętość plecaka to 45 litrów.

  • Wygodne i miękkie szelki z systemem wentylacji
  • pas biodrowy
  • System MOLLE na całym plecaku
  • Kamuflaż ICC FG - łudząco podobny do Multicam
  • Mała przednia kieszeń: 14 x 21 x 8 cm
  • Duża kieszeń przednia: 25 x 21 x 12 cm
  • Komora środkowa: 43 x 26 x 10 cm
  • Komora główna: 46 x 28 x 21 cm
Ilość

PLECAK WOJSKOWY 101INC 45L ICC FG MULTICAM

Plecak turystyczny to produkt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby, która uwielbia długie podróże. Najważniejsze, aby był on pojemny i jednocześnie zapewniał komfort nawet podczas bardzo długich wędrówek. Taki z pewnością jest plecak wojskowy 101INC 45 l, jaki można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Każdy fan survivalu czy też po prostu długich wędrówek z pewnością doceni jego perfekcyjne wykonanie, niezwykłą pojemność oraz liczne kieszenie, pozwalające na schowanie wielu przydatnych przedmiotów.

Plecak wojskowy 101INC 45 l — doskonała jakość wykonania

Dostępny w naszej ofercie plecak wojskowy już od razu przykuwa uwagę swoją jakością. Wykonany w 100 procentach z nylonu jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozerwanie czy otarcia. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że produkt ten będzie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Część plecowa oraz szelki zostały wypełnione miękką pianką, co zapewnia najwyższy poziom komfortu nawet w trakcie długich wędrówek.

Plecak 101INC 45 l Multicam — wojskowy kamuflaż

W plecaku tym został zastosowany kamuflaż ICC FG, który łudząco przypomina Multicam. System molle z tyłu oraz po bokach sprawia, że do plecaka można przytwierdzić różne mniejsze zasobniki czy torby. Pas biodrowy pozwala na wygodne dopasowanie plecaka oraz sprawia, że cały ciężar jest dobrze rozłożony. W plecaku można znaleźć aż cztery komory, do których można pomieścić większe i mniejsze przedmioty niezbędne w trakcie długiej podróży.

Plecak Multicam 101INC — podstawa każdej wycieczki

Plecak Multicam to bez wątpienia podstawowe wyposażenie zarówno w trakcie wycieczek survivalowych oraz każdej innej wędrówki. Produkt ten został doceniony przez wielu naszych klientów, czego najlepszym potwierdzeniem są przede wszystkim liczne opinie użytkowników. Razem z najwyższą jakością wykonania w parze idzie bardzo korzystna i konkurencyjna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej wymagających użytkowników.