• TORBA BIODROWA NERKA TEXAR CAMO PL
  • TORBA BIODROWA NERKA TEXAR CAMO PL

TORBA BIODROWA NERKA TEXAR CAMO PL

2021-05-21
Cena: 96,75 zł
TORBA BIODROWA NERKA TEXAR CAMO PL - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Torba biodrowa Texar Camo to wysokiej klasy produkt stworzony z myślą o osobach poszukujących praktycznego i wytrzymałego rozwiązania na różne okoliczności. Wyprodukowana w Polsce przez firmę Texar torba stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i stylu. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i wytrzymałość materiałów wykorzystanych do produkcji cena tej propozycji jest zdecydowanie adekwatna do jakości. </p> <h2>Nerka taktyczna Texar Camo - opinie, specyfikacja techniczna </h2> <p>Jeśli chodzi o nerkę Texar Camo, to zdecydowanie jednym z najciekawszych aspektów jest jej wygląd. Zastosowano tutaj specjalny kamuflaż Camo PL, który doskonale wpisuje się w estetykę militarną. Nie jest to jednak tylko i wyłącznie kwestia designu. Kamuflaż ma również swoje praktyczne zastosowanie, sprawiając, że torba biodrowa Texar Camo doskonale nadaje się do działań na otwartym terenie. Wymiary torby zostały dopasowane w taki sposób, aby zwiększyć pojemność, nie tracąc przy tym na komfortowej mobilności. </p> <p>Główna komora zamykana na zamek błyskawiczny jest na tyle duża, że pomieści wszystkie niezbędne akcesoria, jakie mogą być potrzebne w trakcie różnego rodzaju działań na świeżym powietrzu  - od wędrówek i biwaków, aż po bardziej skomplikowane zadania taktyczne. Dodatkowe dwie kieszenie z przodu i dwie kieszenie boczne zapewniają łatwy dostęp do drobnych przedmiotów, które warto mieć pod ręką. </p> <h2>Wyjątkowa torba biodrowa Texar Camo w dobrej cenie </h2> <p>Ukrytym atutem modelu Texar Camo jest tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny, idealna do przechowywania wartościowych przedmiotów czy dokumentów, którym należy poświęcić szczególną uwagę. Natomiast specjalne taśmy rozmieszczone na torbie pozwalają na przymocowanie dodatkowych kieszeni lub innych akcesoriów. Wszystko to sprawia, że nerka Texar Camo jest niezwykle uniwersalna i łatwo dopasować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika. Obecność specjalnego pasa nośnego z szerokim zakresem regulacji sprawia, że cała torba komfortowo przylega do ciała, niezależnie od ubrania, które użytkownik ma na sobie. </p>

TORBA BIODROWA NERKA TEXAR

Dane techniczne:

  • wymiary: 25cm x 13cm x 16cm,
  • główna komora zamykana na zamek błyskawiczny,
  • dwie kieszenie z przodu, dwie kieszenie boczne,
  • ukryta tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny,
  • taśmy molle,
  • ​regulowany pas nośny

Torba taktyczna doskonała jako kieszeń specjalna, idealna dla saperów, techników etc. Bardzo praktyczna. Pas o szerokim zakresie regulacji

Producent: TEXAR, POLSKA

Ilość

Torba biodrowa Texar Camo to wysokiej klasy produkt stworzony z myślą o osobach poszukujących praktycznego i wytrzymałego rozwiązania na różne okoliczności. Wyprodukowana w Polsce przez firmę Texar torba stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i stylu. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i wytrzymałość materiałów wykorzystanych do produkcji cena tej propozycji jest zdecydowanie adekwatna do jakości. 

Nerka taktyczna Texar Camo - opinie, specyfikacja techniczna 

Jeśli chodzi o nerkę Texar Camo, to zdecydowanie jednym z najciekawszych aspektów jest jej wygląd. Zastosowano tutaj specjalny kamuflaż Camo PL, który doskonale wpisuje się w estetykę militarną. Nie jest to jednak tylko i wyłącznie kwestia designu. Kamuflaż ma również swoje praktyczne zastosowanie, sprawiając, że torba biodrowa Texar Camo doskonale nadaje się do działań na otwartym terenie. Wymiary torby zostały dopasowane w taki sposób, aby zwiększyć pojemność, nie tracąc przy tym na komfortowej mobilności. 

Główna komora zamykana na zamek błyskawiczny jest na tyle duża, że pomieści wszystkie niezbędne akcesoria, jakie mogą być potrzebne w trakcie różnego rodzaju działań na świeżym powietrzu  - od wędrówek i biwaków, aż po bardziej skomplikowane zadania taktyczne. Dodatkowe dwie kieszenie z przodu i dwie kieszenie boczne zapewniają łatwy dostęp do drobnych przedmiotów, które warto mieć pod ręką. 

Wyjątkowa torba biodrowa Texar Camo w dobrej cenie 

Ukrytym atutem modelu Texar Camo jest tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny, idealna do przechowywania wartościowych przedmiotów czy dokumentów, którym należy poświęcić szczególną uwagę. Natomiast specjalne taśmy rozmieszczone na torbie pozwalają na przymocowanie dodatkowych kieszeni lub innych akcesoriów. Wszystko to sprawia, że nerka Texar Camo jest niezwykle uniwersalna i łatwo dopasować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika. Obecność specjalnego pasa nośnego z szerokim zakresem regulacji sprawia, że cała torba komfortowo przylega do ciała, niezależnie od ubrania, które użytkownik ma na sobie.