• TORBA BIODROWA NERKA TEXAR oliv

TORBA BIODROWA NERKA TEXAR oliv

2021-05-21
Cena: 96,75 zł
TORBA BIODROWA NERKA TEXAR oliv - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Torba biodrowa Nerka Texar Oliv to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie praktyczność i trwałość w połączeniu z funkcjonalnością i stylem. Produkt znanej polskiej marki to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych i wymagających, w tym także dla profesjonalistów z różnych dziedzin. Oferując szeroką gamę zastosowań, od codziennego użytku przez wędrówki i wypady na łono natury, aż po działania taktyczne i specjalistyczne, torba biodrowa Texar cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami pochodzącymi od użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup. </p> <h2>Torba biodrowa - nerka Texar Olive w atrakcyjnej cenie</h2> <p>Torba biodrowa (nerka) Texar utrzymana jest w odcieniu oliwkowym, który dodaje charakteru, a jednocześnie nawiązuje do wyposażenia militarnego i taktycznego. Nerka Texar jest wyposażona w główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny, która zapewnia wystarczającą przestrzeń dla niezbędnych przedmiotów i akcesoriów. Dwie kieszenie umieszczone z przodu oraz dwie kieszenie boczne stanowią dodatkową przestrzeń na mniejsze przedmioty, które warto mieć pod ręką. Z kolei nieco ukryta tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny to idealne miejsce na przechowywanie dokumentów i innych cennych rzeczy, które zasługują na szczególną ochronę. Praktycznie każdy element wyposażenia znajdzie swoje miejsce w produkcie Texar. Torba biodrowa z tej linii to dla wielu użytkowników niezbędne akcesorium. </p> <h2>Torba biodrowa, nerka Texar - produkt gotowy na każdą wyprawę </h2> <p>Nerka Texar stworzona została  z myślą o wytrzymałości, praktyczności i funkcjonalności. Firma Texar, znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, co dodatkowo podnosi wartość tego modelu. Bez względu na to, czy chodzi o skomplikowane działania outdoorowe, rekreację czy jeszcze inny rodzaj zastosowania, torba ta z pewnością spełni swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach, chroniąc przedmioty umieszczone we wnętrzu. </p>

TORBA BIODROWA NERKA TEXAR

Dane techniczne:

  • wymiary: 25cm x 13cm x 16cm,
  • główna komora zamykana na zamek błyskawiczny,
  • dwie kieszenie z przodu, dwie kieszenie boczne,
  • ukryta tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny,
  • taśmy molle,
  • ​regulowany pas nośny

Torba taktyczna doskonała jako kieszeń specjalna, idealna dla saperów, techników etc. Bardzo praktyczna. Pas o szerokim zakresie regulacji

Producent: TEXAR, POLSKA

Ilość

Torba biodrowa Nerka Texar Oliv to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie praktyczność i trwałość w połączeniu z funkcjonalnością i stylem. Produkt znanej polskiej marki to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych i wymagających, w tym także dla profesjonalistów z różnych dziedzin. Oferując szeroką gamę zastosowań, od codziennego użytku przez wędrówki i wypady na łono natury, aż po działania taktyczne i specjalistyczne, torba biodrowa Texar cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami pochodzącymi od użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup. 

Torba biodrowa - nerka Texar Olive w atrakcyjnej cenie

Torba biodrowa (nerka) Texar utrzymana jest w odcieniu oliwkowym, który dodaje charakteru, a jednocześnie nawiązuje do wyposażenia militarnego i taktycznego. Nerka Texar jest wyposażona w główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny, która zapewnia wystarczającą przestrzeń dla niezbędnych przedmiotów i akcesoriów. Dwie kieszenie umieszczone z przodu oraz dwie kieszenie boczne stanowią dodatkową przestrzeń na mniejsze przedmioty, które warto mieć pod ręką. Z kolei nieco ukryta tylna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny to idealne miejsce na przechowywanie dokumentów i innych cennych rzeczy, które zasługują na szczególną ochronę. Praktycznie każdy element wyposażenia znajdzie swoje miejsce w produkcie Texar. Torba biodrowa z tej linii to dla wielu użytkowników niezbędne akcesorium. 

Torba biodrowa, nerka Texar - produkt gotowy na każdą wyprawę 

Nerka Texar stworzona została  z myślą o wytrzymałości, praktyczności i funkcjonalności. Firma Texar, znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, co dodatkowo podnosi wartość tego modelu. Bez względu na to, czy chodzi o skomplikowane działania outdoorowe, rekreację czy jeszcze inny rodzaj zastosowania, torba ta z pewnością spełni swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach, chroniąc przedmioty umieszczone we wnętrzu.