• Koszulka POLICJA BOA antyterroryści

Koszulka POLICJA BOA antyterroryści

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
Koszulka POLICJA BOA antyterroryści - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p> <p>Koszulka policja BOA to idealny element garderoby stanowiącej wyposażenie służb mundurowych. Model z krótkim rękawem świetnie sprawdza się w przypadku występowania wyższych temperatur. Wtedy konieczne jest zastosowanie dostosowanej do warunków odzieży, także w formie koszulki policji. Sklep Extremewear oferuje jedynie najwyższej jakości produkty, zachowujące swoje właściwości nawet po wielu praniach. Koszulka została wykonana w całości z bawełny, przez co doskonale zachowuje się nawet w wysokich temperaturach, zapewniając odpowiednią wentylację ciała. Praktyczna gramatura materiału na poziomie ok. 200g/m² sprawia, że ten element garderoby staje się niezwykle użyteczny. </p> <p>Koszulka policji dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, w tym czarnym, granatowym oraz szarym melanżowym. Jednak to nie koniec wygodnych opcji w tym zakresie - możesz wybrać także klasyczny wariant militarny, który idealnie sprawdzi się w zestawieniu z innymi elementami garderoby o wojskowym charakterze. Koszulka policji posiada na froncie wyjątkowo szczegółową grafikę, która idealnie odwzorowuje wszystkie kolory, jakie są dostępne. Barwny nadruk jest świetnym urozmaiceniem, a tym samym zachowuje odpowiednią tematykę w odniesieniu do służby w policji. </p> <h2>Wysokiej jakości koszulka policja - cena</h2> <p>Wszystkie elementy garderoby w przypadku wykorzystania militarnego muszą posiadać odpowiednią jakość nie tylko pod względem materiału, ale także grafiki. Te założenia zostały idealnie wypełnione w przypadku koszulki policji. Cena ubrania jest wyjątkowo atrakcyjna, przez co może stać się integralną częścią wyposażenia militarnego. </p> <p>Poszukujesz wysokiej jakości koszulki policyjnej? Sklep Extremewear to miejsce, w którym znajdziesz odpowiednią propozycję, dostosowaną nawet do wymagających osób. Koszulka policja jest więc świetnym wyborem dla Ciebie, jeśli poszukujesz praktycznego ubrania z motywem graficznym. Serdecznie zapraszamy do zakupu.</p>

-dostępne kolory: czarny, granatowy, szary melanż oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Koszulka policja BOA to idealny element garderoby stanowiącej wyposażenie służb mundurowych. Model z krótkim rękawem świetnie sprawdza się w przypadku występowania wyższych temperatur. Wtedy konieczne jest zastosowanie dostosowanej do warunków odzieży, także w formie koszulki policji. Sklep Extremewear oferuje jedynie najwyższej jakości produkty, zachowujące swoje właściwości nawet po wielu praniach. Koszulka została wykonana w całości z bawełny, przez co doskonale zachowuje się nawet w wysokich temperaturach, zapewniając odpowiednią wentylację ciała. Praktyczna gramatura materiału na poziomie ok. 200g/m² sprawia, że ten element garderoby staje się niezwykle użyteczny. 

Koszulka policji dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, w tym czarnym, granatowym oraz szarym melanżowym. Jednak to nie koniec wygodnych opcji w tym zakresie - możesz wybrać także klasyczny wariant militarny, który idealnie sprawdzi się w zestawieniu z innymi elementami garderoby o wojskowym charakterze. Koszulka policji posiada na froncie wyjątkowo szczegółową grafikę, która idealnie odwzorowuje wszystkie kolory, jakie są dostępne. Barwny nadruk jest świetnym urozmaiceniem, a tym samym zachowuje odpowiednią tematykę w odniesieniu do służby w policji. 

Wysokiej jakości koszulka policja - cena

Wszystkie elementy garderoby w przypadku wykorzystania militarnego muszą posiadać odpowiednią jakość nie tylko pod względem materiału, ale także grafiki. Te założenia zostały idealnie wypełnione w przypadku koszulki policji. Cena ubrania jest wyjątkowo atrakcyjna, przez co może stać się integralną częścią wyposażenia militarnego. 

Poszukujesz wysokiej jakości koszulki policyjnej? Sklep Extremewear to miejsce, w którym znajdziesz odpowiednią propozycję, dostosowaną nawet do wymagających osób. Koszulka policja jest więc świetnym wyborem dla Ciebie, jeśli poszukujesz praktycznego ubrania z motywem graficznym. Serdecznie zapraszamy do zakupu.