• Naszywka emblemat POLICJA odblaskowa

Naszywka emblemat POLICJA odblaskowa

2021-05-21
Cena: 11,38 zł
Naszywka emblemat POLICJA odblaskowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Naszywka, emblemat policji (odblaskowa)</h2> <p>Dostępna u nas naszywka policji (odblaskowa) została wykonana na mocnym oraz trwałym poliestrze 600D. Dzięki temu produkt odznacza się wytrzymałością przekładającą się na znaczące wydłużenie jego żywotności.</p> <p>Haftowane brzegi odblaskowej naszywki policji zapobiegają strzępieniu się materiału, co pozwala na zachowanie jej estetycznego wyglądu przez długi czas.</p> <h2>Odblaskowa naszywka policji - opinie</h2> <p>Znajdująca się w asortymencie naszego sklepu internetowego naszywka policji (odblaskowa) zyskuje mnóstwo korzystnych opinii. Klienci doceniają ją za precyzyjne wykonanie, dbałość o detale, a także atrakcyjną cenę.</p> <p>Co więcej, na uwagę zasługuje również odblaskowy napis POLICJA, który posiada certyfikat widoczności z odległości 2 km. Opinie naszych klientów są dla nas kluczowym aspektem, potwierdzającym właściwy dobór asortymentu. A w tym przypadku prezentują się jednoznacznie pozytywnie.</p> <h2>Naszywka policji, odblaskowa - trwałość i solidne wykonanie</h2> <p>Oferowana przez nas naszywka emblemat policji (odblaskowa) została podszyta mocnym rzepem, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o jej zgubienie czy odczepienie od stroju. Produkt charakteryzuje się wymiarami wynoszącymi 290 × 95 mm, które są optymalnym rozwiązaniem, dobrze widocznym przez inne osoby.</p> <p>Proponowany w naszej ofercie produkt estetycznie się prezentuje, a jego staranne wykończenie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszywka pochodzi prosto od cenionego i zaufanego producenta, ponieważ zależy nam, by nasz asortyment zawierał jedynie sprawdzone akcesoria.</p>
  • Naszywka, emblemat odblaskowy POLICJA.
  • Wykonana na materiale 600D-mocny i trwały.
  • Haftowane brzegi naszywki zapobiegając strzępieniu się materiału
  • Wymiary: 290x95mm
  • Odblaskowy napis POLICJA posiadający certyfikat widoczności z 2 kilometrów
  • Naszywka prosto od producenta
  • Naszywka podszyta mocnym rzepem
Ilość

Naszywka, emblemat policji (odblaskowa)

Dostępna u nas naszywka policji (odblaskowa) została wykonana na mocnym oraz trwałym poliestrze 600D. Dzięki temu produkt odznacza się wytrzymałością przekładającą się na znaczące wydłużenie jego żywotności.

Haftowane brzegi odblaskowej naszywki policji zapobiegają strzępieniu się materiału, co pozwala na zachowanie jej estetycznego wyglądu przez długi czas.

Odblaskowa naszywka policji - opinie

Znajdująca się w asortymencie naszego sklepu internetowego naszywka policji (odblaskowa) zyskuje mnóstwo korzystnych opinii. Klienci doceniają ją za precyzyjne wykonanie, dbałość o detale, a także atrakcyjną cenę.

Co więcej, na uwagę zasługuje również odblaskowy napis POLICJA, który posiada certyfikat widoczności z odległości 2 km. Opinie naszych klientów są dla nas kluczowym aspektem, potwierdzającym właściwy dobór asortymentu. A w tym przypadku prezentują się jednoznacznie pozytywnie.

Naszywka policji, odblaskowa - trwałość i solidne wykonanie

Oferowana przez nas naszywka emblemat policji (odblaskowa) została podszyta mocnym rzepem, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o jej zgubienie czy odczepienie od stroju. Produkt charakteryzuje się wymiarami wynoszącymi 290 × 95 mm, które są optymalnym rozwiązaniem, dobrze widocznym przez inne osoby.

Proponowany w naszej ofercie produkt estetycznie się prezentuje, a jego staranne wykończenie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszywka pochodzi prosto od cenionego i zaufanego producenta, ponieważ zależy nam, by nasz asortyment zawierał jedynie sprawdzone akcesoria.