• RATOWNICTWO MEDYCZNE Koszulka
  • RATOWNICTWO MEDYCZNE Koszulka

RATOWNICTWO MEDYCZNE Koszulka

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
RATOWNICTWO MEDYCZNE Koszulka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Ratownictwo medyczne - koszulka</h2> <p>Prezentowana koszulka jest przeznaczona dla ratowników medycznych. Przedstawia napis RATOWNICTWO MEDYCZNE i przyciąga uwagę ciekawą grafiką. Jest doceniana nie tylko za wygląd, ale zdobywa dobre opinie przede wszystkim za jakość wykonania, a więc precyzję kroju oraz materiał. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla znajomego ratownika medycznego czy upominek wręczany w ramach szkolenia. Istotnym elementem nadruku jest napis semper paratus, co z łacińskiego oznacza zawsze gotowy. To podkreślenie faktu, że ratownik medyczny cały czas musi być w gotowości do ruszenia na pomoc potrzebującym. </p> <p>Grafika przedstawia charakterystyczną laskę Eskulapa, zwaną też laską Asklepiosa, na tle sześcioramiennej gwiazdy życia. Jest to standardowy i stosowany na całym świecie symbol medycyny. Nawiązuje on do mitologicznego Asklepiosa, czyli boga sztuki medycznej, mającego dar uzdrawiania. Heros dysponował laską, wokół której opleciony był wąż. Obraz został wykonany w estetyczny i nowoczesny sposób. Dodatkowa, niewielka grafika-logo znajduje się na karku.</p> <h2>Koszulka - ratownictwo medyczne</h2> <p>Koszulka dla ratownika medycznego została wykonana z wysokiej klasy tkaniny - stuprocentowej bawełny premium o gramaturze 200 g/m2. Natomiast nadruk wykonano zgodnie z nowoczesnymi, wysokimi standardami. Dzięki temu jest wyrazisty, zaskakuje intensywnością kolorów oraz precyzją drobnych elementów. Ponadto jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Z tego powodu koszulka będzie dobrze się prezentować przez stosunkowo długi czas.</p> <h2>Ratownictwo medyczne - koszulka wysokiej jakości oraz inne produkty</h2> <p>Koszulka dla ratownika medycznego dostępna jest w naszym sklepie w wielu rozmiarach oraz kolorach. Dzięki temu można ją dopasować do indywidualnych upodobań i potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się również inne produkty przeznaczone dla ratowników i medyków. To propozycje wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny.</p> <p></p> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/adler137tabelka.png" alt="" width="400" height="411" /></p>

-dostępne kolory: biały, czarny, czerwony oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki, pełna detali.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Ratownictwo medyczne - koszulka

Prezentowana koszulka jest przeznaczona dla ratowników medycznych. Przedstawia napis RATOWNICTWO MEDYCZNE i przyciąga uwagę ciekawą grafiką. Jest doceniana nie tylko za wygląd, ale zdobywa dobre opinie przede wszystkim za jakość wykonania, a więc precyzję kroju oraz materiał. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla znajomego ratownika medycznego czy upominek wręczany w ramach szkolenia. Istotnym elementem nadruku jest napis semper paratus, co z łacińskiego oznacza zawsze gotowy. To podkreślenie faktu, że ratownik medyczny cały czas musi być w gotowości do ruszenia na pomoc potrzebującym. 

Grafika przedstawia charakterystyczną laskę Eskulapa, zwaną też laską Asklepiosa, na tle sześcioramiennej gwiazdy życia. Jest to standardowy i stosowany na całym świecie symbol medycyny. Nawiązuje on do mitologicznego Asklepiosa, czyli boga sztuki medycznej, mającego dar uzdrawiania. Heros dysponował laską, wokół której opleciony był wąż. Obraz został wykonany w estetyczny i nowoczesny sposób. Dodatkowa, niewielka grafika-logo znajduje się na karku.

Koszulka - ratownictwo medyczne

Koszulka dla ratownika medycznego została wykonana z wysokiej klasy tkaniny - stuprocentowej bawełny premium o gramaturze 200 g/m2. Natomiast nadruk wykonano zgodnie z nowoczesnymi, wysokimi standardami. Dzięki temu jest wyrazisty, zaskakuje intensywnością kolorów oraz precyzją drobnych elementów. Ponadto jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Z tego powodu koszulka będzie dobrze się prezentować przez stosunkowo długi czas.

Ratownictwo medyczne - koszulka wysokiej jakości oraz inne produkty

Koszulka dla ratownika medycznego dostępna jest w naszym sklepie w wielu rozmiarach oraz kolorach. Dzięki temu można ją dopasować do indywidualnych upodobań i potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się również inne produkty przeznaczone dla ratowników i medyków. To propozycje wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny.