KOSZULKA DAMSKA RATOWNIK MEDYCZNY
  • RATOWNIK MEDYCZNY KOSZULKA DAMSKA
  • RATOWNIK MEDYCZNY KOSZULKA DAMSKA

RATOWNIK MEDYCZNY KOSZULKA DAMSKA

2021-05-21
Cena: 40,65 zł
RATOWNIK MEDYCZNY KOSZULKA DAMSKA - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Ratownik medyczny - koszulka</h2> <p>Prezentowana koszulka posiada nadruk z napisem RATOWNIK MEDYCZNY, a więc jest wskazana dla pracowników ochrony zdrowia pełniących ten zawód. Jest przeznaczona dla ludzi dumnych ze swojej roli w społeczeństwie. Ratownictwo medyczne w Polsce jest jednym z najlepiej rozwiniętych w Europie, jednak społeczeństwo w dużym stopniu nie ma na ten temat pełnej świadomości. </p> <p>Nadruk przedstawia nie tylko wspomniany napis, ponieważ obrazuje także laskę Eskulapa na tle gwiazdy życia, określanej też jako laska Asklepiosa, greckiego boga lekarzy i medycyny. Mowa tu oczywiście o lasce, wokół której opleciony jest wąż. Obecnie jest ogólnym symbolem medycyny. Koszulka męska dla ratownika medycznego posiada też napis Sempre paratus - łac. zawsze gotowy. Słowa te doskonale opisują każdego ratownika medycznego, który podczas swojej pracy musi cały czas być gotowy na pomoc w ratowaniu życia. </p> <h2>Koszulka RATOWNIK MEDYCZNY - damska</h2> <p>Koszulka została wykonana z wysokiej jakości bawełny, a nadruk wykonano nowoczesnymi metodami. Grafika posiada wyraziste, głębokie kolory i zaskakuje precyzją wykonania. Jest wykonana w sposób profesjonalny, dlatego wyróżnia się trwałością. Materiał jest oddychający, dlatego produkt sprawdzi się podczas regularnego uprawiania sportu, porannych ćwiczeń etc. Gramatura tkaniny to 200g/m2. Produkt występuje w wielu wersjach kolorystycznych. </p> <h2>Koszulka męska - ratownik medyczny</h2> <p>Koszulka męska dla ratownika medycznego jest odpowiednim wyborem jako dodatek do prezentu dla takiego specjalisty. Może być używana na co dzień. Mimo swojej wysokiej jakości, wyróżnia ją konkurencyjna cena. Produkt otrzymuje pochlebne opinie klientów za wygodę i wytrzymałość tkaniny, dzięki czemu koszulkę można z powodzeniem ubierać przez dłuższy czas, bez obaw o zniszczenie.</p> <p>Zapraszamy także do sprawdzenia innych produktów z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. </p> <p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/tabelka134ok.png" alt="" width="600" height="620" /></p>

-dostępne kolory: biały, czarny, czerwony oraz militarny
-materiał 100% bawełna premium
-koszulka wysokiej jakości i gramaturze ok. 200g/m2
-szczegółowa grafika na przodzie oraz mniejsza na karku koszulki.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Ratownik medyczny - koszulka

Prezentowana koszulka posiada nadruk z napisem RATOWNIK MEDYCZNY, a więc jest wskazana dla pracowników ochrony zdrowia pełniących ten zawód. Jest przeznaczona dla ludzi dumnych ze swojej roli w społeczeństwie. Ratownictwo medyczne w Polsce jest jednym z najlepiej rozwiniętych w Europie, jednak społeczeństwo w dużym stopniu nie ma na ten temat pełnej świadomości. 

Nadruk przedstawia nie tylko wspomniany napis, ponieważ obrazuje także laskę Eskulapa na tle gwiazdy życia, określanej też jako laska Asklepiosa, greckiego boga lekarzy i medycyny. Mowa tu oczywiście o lasce, wokół której opleciony jest wąż. Obecnie jest ogólnym symbolem medycyny. Koszulka męska dla ratownika medycznego posiada też napis Sempre paratus - łac. zawsze gotowy. Słowa te doskonale opisują każdego ratownika medycznego, który podczas swojej pracy musi cały czas być gotowy na pomoc w ratowaniu życia. 

Koszulka RATOWNIK MEDYCZNY - damska

Koszulka została wykonana z wysokiej jakości bawełny, a nadruk wykonano nowoczesnymi metodami. Grafika posiada wyraziste, głębokie kolory i zaskakuje precyzją wykonania. Jest wykonana w sposób profesjonalny, dlatego wyróżnia się trwałością. Materiał jest oddychający, dlatego produkt sprawdzi się podczas regularnego uprawiania sportu, porannych ćwiczeń etc. Gramatura tkaniny to 200g/m2. Produkt występuje w wielu wersjach kolorystycznych. 

Koszulka męska - ratownik medyczny

Koszulka męska dla ratownika medycznego jest odpowiednim wyborem jako dodatek do prezentu dla takiego specjalisty. Może być używana na co dzień. Mimo swojej wysokiej jakości, wyróżnia ją konkurencyjna cena. Produkt otrzymuje pochlebne opinie klientów za wygodę i wytrzymałość tkaniny, dzięki czemu koszulkę można z powodzeniem ubierać przez dłuższy czas, bez obaw o zniszczenie.

Zapraszamy także do sprawdzenia innych produktów z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.