• PAŁKA TELESKOPOWA 56CM CARBON

PAŁKA TELESKOPOWA 56CM CARBON

2021-05-21
Cena: 73,16 zł
PAŁKA TELESKOPOWA 56CM CARBON - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Pałki teleskopowe to narzędzie, które posiada szereg zastosowań. Współcześnie nie jest stosowane wyłącznie przez służby mundurowe, czy agencje ochrony, ale także przez przeciętnych użytkowników w celach samoobrony. Wielu konsumentów decyduje się na zakup teleskopowej pałki do samochodu. Narzędzie może okazać się niezwykle pomocne np. podczas wypadku drogowego, w którym konieczne bywa rozbicie szyb w pojeździe. W naszej ofercie znajduje się pałka teleskopowa od niemieckiego producenta MFH.</p> <h2>Pałka teleskopowa do samoobrony i nie tylko – podstawowe elementy specyfikacji</h2> <p>Opisywana pałka do samoobrony posiada daleki zasięg, dzięki czemu pozwala utrzymać bezpieczny dystans z napastnikiem. Rękojeść została wykonana z tworzywa PCV, które zapewnia mocny i stabilny chwyt. Najistotniejszym elementem konstrukcyjnym narzędzia jest rozkładana, 3-częściowa powierzchnia, powstała z włókna węglowego, a następnie poddana procesowi chromowania na czarno. Dzięki temu rozkładane elementy pałki są odporne na otarcia i wzmożoną eksploatację.</p> <h2>Teleskopowa pałka – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Nasz sklep współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi producentami na rynku. Niemieckie przedsiębiorstwo MFH od lat dostarcza wysokiej jakości sprzęt obronny i akcesoria do użytku wojskowego, czy outdoorowego. Zapewniamy konkurencyjną cenę, szybką wysyłkę, a także fachowe poradnictwo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Pozytywnie opinie wśród konsumentów utwierdzają nasz sklep w przekonaniu, że warto dbać o różnorodną ofertę.</p> <p></p>
  • 3-częściowa pałka wykonana z materiału węglowego
  • doskonała amortyzacja
  • uchwyt wykonany z antypoślizgowego, miękkiego PCV
  • pierścień na pokrowcu
  • nylonowe etui z mocowaniem na pasek
  • długość rozłożonej pałki 56 cm
  • długość złożonej 23 cm
  • Waga: ok. 340 gramów
  • producent NIEMCY MFH

Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest wykonana z włókna węgolowego, chromowana na czarno, sprawia to że elementy te są odporne na otarcia spowodowane składaniem pałki jak również na otarcia powstałe podczas uderzenia.

Jest to profesjonalne narzędzie do samoobrony.

Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowej gumy co zapewnia pewny chwyt.

NA POSIADANIE PAŁKI NIE JEST POTRZEBNE POZWOLENIE

Ilość

Pałki teleskopowe to narzędzie, które posiada szereg zastosowań. Współcześnie nie jest stosowane wyłącznie przez służby mundurowe, czy agencje ochrony, ale także przez przeciętnych użytkowników w celach samoobrony. Wielu konsumentów decyduje się na zakup teleskopowej pałki do samochodu. Narzędzie może okazać się niezwykle pomocne np. podczas wypadku drogowego, w którym konieczne bywa rozbicie szyb w pojeździe. W naszej ofercie znajduje się pałka teleskopowa od niemieckiego producenta MFH.

Pałka teleskopowa do samoobrony i nie tylko – podstawowe elementy specyfikacji

Opisywana pałka do samoobrony posiada daleki zasięg, dzięki czemu pozwala utrzymać bezpieczny dystans z napastnikiem. Rękojeść została wykonana z tworzywa PCV, które zapewnia mocny i stabilny chwyt. Najistotniejszym elementem konstrukcyjnym narzędzia jest rozkładana, 3-częściowa powierzchnia, powstała z włókna węglowego, a następnie poddana procesowi chromowania na czarno. Dzięki temu rozkładane elementy pałki są odporne na otarcia i wzmożoną eksploatację.

Teleskopowa pałka – cena i opinie konsumentów

Nasz sklep współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi producentami na rynku. Niemieckie przedsiębiorstwo MFH od lat dostarcza wysokiej jakości sprzęt obronny i akcesoria do użytku wojskowego, czy outdoorowego. Zapewniamy konkurencyjną cenę, szybką wysyłkę, a także fachowe poradnictwo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Pozytywnie opinie wśród konsumentów utwierdzają nasz sklep w przekonaniu, że warto dbać o różnorodną ofertę.