• Stopień KAPRAL na beret bordowy

Stopień KAPRAL na beret bordowy

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Stopień KAPRAL na beret bordowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka Stopień na beret Kapral to niezbędny element wyposażenia wojskowego, ułatwiający szybką i praktyczną weryfikację stopnia. Wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły produkt dostępny w sklepie Extremewear idealnie dopasowuje się do miejsca swojego przeznaczenia.</p> <h2>Stopień na beret Kapral - sklep</h2> <p>Naszywka Stopień na beret Kapral od Extremewear utrzymana została w bordowej kolorystyce, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do materiału wojskowego nakrycia głowy. Wymiary naszywki (38 x 22 mm) zgodne są z obecnie obowiązującą normą dotyczącą tego typu oznaczeń wykorzystywanych przez żołnierzy. Również materiał naszywki spełnia wytyczne dotyczące wysokiej jakości wykonania - bordowy filc pozostaje odporny na działanie szkodliwych warunków.</p> <p>Każdy element haftu na produkcie dostępnym w sklepie Extremewear został wykonany z należytą starannością. Jako oficjalny producent naszywki Stopień na beret Kapral jesteśmy w stanie oferować wyjątkowo atrakcyjną cenę w porównaniu do innych sklepów zajmujących się tematyką militariów. </p> <p></p>
  • Stopień wojskowy KAPRAL na beret bordowy

    • materiał: filc borowy, taki jak beret
    • wymiary: 38x22mm
    • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
    • Jesteśmy producentem dlatego oferujemy możliwie niskie ceny
Ilość

Naszywka Stopień na beret Kapral to niezbędny element wyposażenia wojskowego, ułatwiający szybką i praktyczną weryfikację stopnia. Wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły produkt dostępny w sklepie Extremewear idealnie dopasowuje się do miejsca swojego przeznaczenia.

Stopień na beret Kapral - sklep

Naszywka Stopień na beret Kapral od Extremewear utrzymana została w bordowej kolorystyce, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do materiału wojskowego nakrycia głowy. Wymiary naszywki (38 x 22 mm) zgodne są z obecnie obowiązującą normą dotyczącą tego typu oznaczeń wykorzystywanych przez żołnierzy. Również materiał naszywki spełnia wytyczne dotyczące wysokiej jakości wykonania - bordowy filc pozostaje odporny na działanie szkodliwych warunków.

Każdy element haftu na produkcie dostępnym w sklepie Extremewear został wykonany z należytą starannością. Jako oficjalny producent naszywki Stopień na beret Kapral jesteśmy w stanie oferować wyjątkowo atrakcyjną cenę w porównaniu do innych sklepów zajmujących się tematyką militariów.