• Stopień STARSZY SZEREGOWY wz2010 na ramię

Stopień STARSZY SZEREGOWY wz2010 na ramię

2021-05-21
Cena: 8,54 zł
Stopień STARSZY SZEREGOWY wz2010 na ramię - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Stopień starszy szeregowy WZ2010 na ramię</h2> <p><strong>Naszywka „starszy szeregowy” - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie</strong></p> <p style="text-align:justify;">Oferowana przez nas naszywka „starszy szeregowy” na ramię wykonana jest z najwyższej jakości materiału kontraktowego WZ2010 i podszyta wytrzymałym rzepem. Wykończona została metodą haftu. Obszyta jest czarną nicią, która efektownie wyróżnia się na tle ze wzorem moro. Prezentowany emblemat „starszy szeregowy” przystosowany jest do mocowania mundurach i polarach. Został on wykonany z najwyższą starannością, dzięki czemu prezentuje się niezwykle efektownie. Opinie klientów potwierdzają jego wytrzymałość i trwałość. </p> <p style="text-align:justify;">W naszym sklepie kupisz naszywkę wojskową „starszy szeregowy” w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupu! W razie pytań jesteś do dyspozycji. </p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz2010
  • wymiary: 94x94
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Stopień starszy szeregowy WZ2010 na ramię

Naszywka „starszy szeregowy” - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Oferowana przez nas naszywka „starszy szeregowy” na ramię wykonana jest z najwyższej jakości materiału kontraktowego WZ2010 i podszyta wytrzymałym rzepem. Wykończona została metodą haftu. Obszyta jest czarną nicią, która efektownie wyróżnia się na tle ze wzorem moro. Prezentowany emblemat „starszy szeregowy” przystosowany jest do mocowania mundurach i polarach. Został on wykonany z najwyższą starannością, dzięki czemu prezentuje się niezwykle efektownie. Opinie klientów potwierdzają jego wytrzymałość i trwałość. 

W naszym sklepie kupisz naszywkę wojskową „starszy szeregowy” w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupu! W razie pytań jesteś do dyspozycji.