• Stopień STARSZY KAPRAL wz2010 na ramię

Stopień STARSZY KAPRAL wz2010 na ramię

2021-05-21
Cena: 9,35 zł
Stopień STARSZY KAPRAL wz2010 na ramię - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Haftowana naszywka „starszy kapral” </h2> <p style="text-align:justify;">Szukasz trwałej naszywki na ramię dla starszego kaprala? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie kupisz emblemat „starszy kapral” dla żołnierza Wojska Polskiego. Emblemat wykonany jest z najlepszego materiału kontraktowego WZ2010 ze wzorem moro. Wykończony jest on czarną nicią metodą haftu komputerowego. Podszyty został wytrzymałym rzepem. Z łatwością można umieścić go na mundurze i polarze. </p> <p style="text-align:justify;">W naszym sklepie kupisz naszywkę „starszy kapral” w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy pewni, że spełni ona Twoje oczekiwania. Nasi klienci podkreślają w opiniach, że cechuje się ona świetną jakością i wysoką trwałością. Serdecznie zapraszamy do zakupu. </p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz2010
  • wymiary: 94x94
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Haftowana naszywka „starszy kapral” 

Szukasz trwałej naszywki na ramię dla starszego kaprala? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie kupisz emblemat „starszy kapral” dla żołnierza Wojska Polskiego. Emblemat wykonany jest z najlepszego materiału kontraktowego WZ2010 ze wzorem moro. Wykończony jest on czarną nicią metodą haftu komputerowego. Podszyty został wytrzymałym rzepem. Z łatwością można umieścić go na mundurze i polarze. 

W naszym sklepie kupisz naszywkę „starszy kapral” w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy pewni, że spełni ona Twoje oczekiwania. Nasi klienci podkreślają w opiniach, że cechuje się ona świetną jakością i wysoką trwałością. Serdecznie zapraszamy do zakupu.