• STARSZY SZEREGOWY SPECJALISTA pagon

STARSZY SZEREGOWY SPECJALISTA pagon

2021-05-21
Cena: 9,76 zł
STARSZY SZEREGOWY SPECJALISTA pagon - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>SIERŻANT NASZYWKA STOPIEŃ WZ2010 NA GORE-TEX POLAR</h2> <p>Naszywki na naramiennikach to bardzo przydatne elementy pozwalające na szybkie przyporządkowanie żołnierza do danej jednostki oraz posiadanej przez niego funkcji. Odznaki rozpoznawcze noszą nie tylko szeregowi, ale także wojskowi o wyższych rangach, jak generałowie, oficerowie czy podoficerowie, w tym sierżanci.</p> <h2>Stopień sierżanta</h2> <p>Sierżant to stopień należący do korpusu podoficerów, jednak stosowany jest także w innych zmilitaryzowanych formacjach, na przykład policji. Otrzymuje się go po służbie trwającej przynajmniej dwa lata w stopniu plutonowego należącego do podoficerów młodszych. Natomiast po 3 latach na tym poziomie można starać się o przyznanie stopnia starszego sierżanta.</p> <p>Na naszywce informującej o stopniu sierżanta przedstawiona jest „krokiewka” - rzymska cyfra pięć. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe oznaczenia na czapce i naramiennikach, są one utrzymane w matowo srebrnej kolorystyce.</p> <h2>Naszywka Sierżant stopień WZ2010 na Gore-Tex polar</h2> <p>Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz naszywkę stopień dla sierżanta. Jest wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, rozdarcia lub przetarcia dzięki materiałowi kontraktowemu WZ2010 użytemu do jej uszycia. Kolorystyka naszywki utrzymana w barwach khaki i oliwkowym, dokładnie odwzorowany element na środku, a także wymiary 85 × 70 spełniają wymogi Ministerstwa Obrony Narodowej dotyczące charakterystyki tego typu elementów. Z tego względu może zostać użyta nie tylko przez pasjonatów wojska, ale także przez zawodowych żołnierzy. Oliwkowe obszycie zapobiega pruciu się materiału, natomiast mocny rzep na spodzie umożliwia szybkie i proste przypinanie lub odpinanie naszywki od munduru.</p> <p>Solidny, estetyczny i szczegółowy haft, atrakcyjna cena oraz wysoka jakość sprawiają, że ta naszywka jest bardzo chętnie zamawiana przez żołnierzy oraz osoby zainteresowane wojskiem.</p> <p>Zdecyduj się na zakup i sam przekonaj się o solidności produktów od Extreme Wear.</p> <p></p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz2010 us22
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

SIERŻANT NASZYWKA STOPIEŃ WZ2010 NA GORE-TEX POLAR

Naszywki na naramiennikach to bardzo przydatne elementy pozwalające na szybkie przyporządkowanie żołnierza do danej jednostki oraz posiadanej przez niego funkcji. Odznaki rozpoznawcze noszą nie tylko szeregowi, ale także wojskowi o wyższych rangach, jak generałowie, oficerowie czy podoficerowie, w tym sierżanci.

Stopień sierżanta

Sierżant to stopień należący do korpusu podoficerów, jednak stosowany jest także w innych zmilitaryzowanych formacjach, na przykład policji. Otrzymuje się go po służbie trwającej przynajmniej dwa lata w stopniu plutonowego należącego do podoficerów młodszych. Natomiast po 3 latach na tym poziomie można starać się o przyznanie stopnia starszego sierżanta.

Na naszywce informującej o stopniu sierżanta przedstawiona jest „krokiewka” - rzymska cyfra pięć. Natomiast jeśli chodzi o pozostałe oznaczenia na czapce i naramiennikach, są one utrzymane w matowo srebrnej kolorystyce.

Naszywka Sierżant stopień WZ2010 na Gore-Tex polar

Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz naszywkę stopień dla sierżanta. Jest wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, rozdarcia lub przetarcia dzięki materiałowi kontraktowemu WZ2010 użytemu do jej uszycia. Kolorystyka naszywki utrzymana w barwach khaki i oliwkowym, dokładnie odwzorowany element na środku, a także wymiary 85 × 70 spełniają wymogi Ministerstwa Obrony Narodowej dotyczące charakterystyki tego typu elementów. Z tego względu może zostać użyta nie tylko przez pasjonatów wojska, ale także przez zawodowych żołnierzy. Oliwkowe obszycie zapobiega pruciu się materiału, natomiast mocny rzep na spodzie umożliwia szybkie i proste przypinanie lub odpinanie naszywki od munduru.

Solidny, estetyczny i szczegółowy haft, atrakcyjna cena oraz wysoka jakość sprawiają, że ta naszywka jest bardzo chętnie zamawiana przez żołnierzy oraz osoby zainteresowane wojskiem.

Zdecyduj się na zakup i sam przekonaj się o solidności produktów od Extreme Wear.