• Stopień Szeregowy wz2010 na ramię

Stopień Szeregowy wz2010 na ramię

2021-05-21
Cena: 7,48 zł
Stopień Szeregowy wz2010 na ramię - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Ta naszywka jest przeznaczona dla osób o stopniu szeregowego. Ze względu na swój rozmiar, produkt najlepiej sprawdzi się jako emblemat umieszczony na ramieniu (94 x 94 mm). Charakterystyczną cechą naszywki jest obszycie nicią w czarnym kolorze, dzięki czemu będzie się delikatnie odznaczać na mundurze, zwiększając nieco jej widoczność. Haft został wykonany z dbałością o szczegóły. Mimo tego cena produktu jest bardzo atrakcyjna dla klientów.</p> <h2>Stopień szeregowy WZ2010 - sklep internetowy</h2> <p>Dostępny w naszym sklepie emblemat na ramię dla stopnia szeregowego został wykonany z bardzo solidnego materiału kontraktowego WZ2010. Tkanina jest odporna na negatywne czynniki zewnętrzne, jak skrajne temperatury, wilgoć czy szorstkie powierzchnie. Naszywka została podszyta mocnym rzepem ułatwiającym aplikację produktu. To bardzo dobry i przede wszystkim uniwersalny emblemat. W naszej ofercie znajduje się wiele więcej tego typu produktów, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia reszty naszego asortymentu. Życzymy udanych zakupów!</p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz2010
  • wymiary: 94x94
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Ta naszywka jest przeznaczona dla osób o stopniu szeregowego. Ze względu na swój rozmiar, produkt najlepiej sprawdzi się jako emblemat umieszczony na ramieniu (94 x 94 mm). Charakterystyczną cechą naszywki jest obszycie nicią w czarnym kolorze, dzięki czemu będzie się delikatnie odznaczać na mundurze, zwiększając nieco jej widoczność. Haft został wykonany z dbałością o szczegóły. Mimo tego cena produktu jest bardzo atrakcyjna dla klientów.

Stopień szeregowy WZ2010 - sklep internetowy

Dostępny w naszym sklepie emblemat na ramię dla stopnia szeregowego został wykonany z bardzo solidnego materiału kontraktowego WZ2010. Tkanina jest odporna na negatywne czynniki zewnętrzne, jak skrajne temperatury, wilgoć czy szorstkie powierzchnie. Naszywka została podszyta mocnym rzepem ułatwiającym aplikację produktu. To bardzo dobry i przede wszystkim uniwersalny emblemat. W naszej ofercie znajduje się wiele więcej tego typu produktów, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia reszty naszego asortymentu. Życzymy udanych zakupów!