• Koszulka CAMOUFLAGE Gray
  • Koszulka CAMOUFLAGE Gray
  • Koszulka CAMOUFLAGE Gray

Koszulka CAMOUFLAGE Gray

2021-05-21
Cena: 28,46 zł
Koszulka CAMOUFLAGE Gray - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p><img src="https://extremewear.pl/img/cms/meskie2%20JHK%20190gm2.png" alt="" width="500" height="328" /></p> <p></p> <p>Wszyscy żołnierze, jak i osoby zajmujące się survivalem czy grami terenowymi doskonale wiedzą, że dobry kamuflaż to podstawa wielu udanych misji lub zaplanowanych działań. Dzięki doborowi odpowiedniego wzoru ubrań można w prosty sposób stać się niewidocznym, a tym samym zaskoczyć wroga swoją obecnością. Można łatwo osiągnąć ten cel z koszulką camouflage.</p> <h2>Koszulka moro męska do kamuflażu</h2> <p>W naszym sklepie proponujemy solidnie wykonaną koszulkę moro o kamuflującym wzorze. Plamy zachowane zostały w czarno-białej kolorystyce z dodatkiem szarych odcieni, co skutecznie zamaskuje osobę uczestniczącą w różnych manewrach w terenie.</p> <p>Koszulka kamuflaż posiada uniwersalny, prosty krój z bocznymi szwami oraz dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu, przez co łatwo przechodzi przez głowę. Na ramionach została zastosowana taśma wzmacniająca, co jeszcze lepiej poprawia solidność koszulki moro. T-shirt oferowany jest w bardzo korzystnej cenie, a wygodę noszenia potwierdzają dobre opinie klientów.</p> <p></p>
  • uniwersalna koszulka o średniej gramaturze w stylistyce moro
  • krój z bocznymi szwami
  • dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu
  • taśma wokół szyi w kolorze koszulki
  • taśma wzmacniająca na ramionach
Rozmiar
Ilość

Wszyscy żołnierze, jak i osoby zajmujące się survivalem czy grami terenowymi doskonale wiedzą, że dobry kamuflaż to podstawa wielu udanych misji lub zaplanowanych działań. Dzięki doborowi odpowiedniego wzoru ubrań można w prosty sposób stać się niewidocznym, a tym samym zaskoczyć wroga swoją obecnością. Można łatwo osiągnąć ten cel z koszulką camouflage.

Koszulka moro męska do kamuflażu

W naszym sklepie proponujemy solidnie wykonaną koszulkę moro o kamuflującym wzorze. Plamy zachowane zostały w czarno-białej kolorystyce z dodatkiem szarych odcieni, co skutecznie zamaskuje osobę uczestniczącą w różnych manewrach w terenie.

Koszulka kamuflaż posiada uniwersalny, prosty krój z bocznymi szwami oraz dekolt wykończony dzianiną ściągaczową z domieszką 5% elastanu, przez co łatwo przechodzi przez głowę. Na ramionach została zastosowana taśma wzmacniająca, co jeszcze lepiej poprawia solidność koszulki moro. T-shirt oferowany jest w bardzo korzystnej cenie, a wygodę noszenia potwierdzają dobre opinie klientów.