• Odznaka korpusówka SŁUŻBA ZDROWIA ESKULAP metalowa

Odznaka korpusówka SŁUŻBA ZDROWIA ESKULAP metalowa

2021-05-21
Cena: 7,31 zł
Odznaka korpusówka SŁUŻBA ZDROWIA ESKULAP metalowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.</p> <p>Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.</p> <h2>Orzeł wojsko lądowych na beret bordowy- extremewear.pl</h2> <p>Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!</p>
 • Korpusówka SŁUŻBA ZDROWIA eskulap

  Odznaka wykonana z metalu, mocowanie na zakrętkę. Korpusówka do mundurów wojskowych

  • wymiary: wysokość 3cm
  • materiał: metal
  • mocowanie: nakrętka
  • producent: Extremewear Polska
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.

Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.

Orzeł wojsko lądowych na beret bordowy- extremewear.pl

Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!