• BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec
  • BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec
  • BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec
  • BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec
  • BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec

BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec

2021-05-21
Cena: 30,08 zł
BAGNET AK47 CCCP nóż do kałacha 28cm + pokrowiec - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Znajdujący się w naszym asortymencie bagnet został wykonany z solidnej stali 420. Posiada drewnianą okładzinę rękojeści oraz mechanizm pozwalający na zapięcie noża do rękojeści, co w znacznym stopniu zwiększa komfort jego noszenia. Co więcej, do zestawu dołączony został wytrzymały pokrowiec wykonany z ekoskóry, który można przypiąć do pasa. Nóż do kałacha posiada długość całkowitą, wynoszącą 28 cm oraz niewielką wagę 265 g.</p> <h2>Nóż do kałacha - cena</h2> <p>Dostępny w ofercie naszego sklepu bagnet wojskowy to niezawodne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom militariów oraz idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wypraw na łonie natury. Produkt został staranne wykończony, dzięki czemu jest wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, co znacząco wpływa na wydłużenie jego żywotności. </p> <h2>Bagnet AK-47 - opinie</h2> <p>Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego bagnet zdobywa pozytywne opinie ze strony zadowolonych użytkowników, którzy chwalą go za korzystną i adekwatną do jakości cenę oraz precyzyjne wykonanie.Ponadto klienci cenią oferowany przez nas nóż do kałacha za jego funkcjonalność, co zwiększa opłacalność zakupu.</p> <p>Dzięki wyposażeniu w ergonomiczną rękojeść produkt jest prosty w użyciu, a dołączony do niego pokrowiec zapewnia większe bezpieczeństwo w trakcie transportowania i wyciągania. Nóż charakteryzuje się solidnym wykończeniem, ponieważ zależy nam na jego trwałości oraz na tym, aby dostarczać naszym klientom jedynie produkty, których sami chcielibyśmy używać. Bagnet posiada idealne wymiary, co ułatwia jego transportowanie. Dzięki temu zawsze można go mieć przy sobie.</p> <p>Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym klientem, dlatego w razie pojawiających się niejasności warto się z nami skontaktować w celu otrzymania informacji niezbędnych do podjęcia najlepszej decyzji. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszej oferty, każda osoba znajdzie produkt będący odpowiedzią na jej aktualne potrzeby.</p>

Bagnet do AK-47. Solidna stal 420 + drewniane okładziny rękojeści. Posiada mechanizm pozwalający zapięci noża do karabinu.

W zestawie wytrzymały pokrowiec z ekoskóry z możliwością przypięcia do pasa.

Dane techniczne:

  • długość całkowita 28 cm
  • długość ostrza 17 cm
  • grubość ostrza 3,2 mm
  • waga 265 g
  • waga w pokrowcu 300 g
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Znajdujący się w naszym asortymencie bagnet został wykonany z solidnej stali 420. Posiada drewnianą okładzinę rękojeści oraz mechanizm pozwalający na zapięcie noża do rękojeści, co w znacznym stopniu zwiększa komfort jego noszenia. Co więcej, do zestawu dołączony został wytrzymały pokrowiec wykonany z ekoskóry, który można przypiąć do pasa. Nóż do kałacha posiada długość całkowitą, wynoszącą 28 cm oraz niewielką wagę 265 g.

Nóż do kałacha - cena

Dostępny w ofercie naszego sklepu bagnet wojskowy to niezawodne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom militariów oraz idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wypraw na łonie natury. Produkt został staranne wykończony, dzięki czemu jest wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia, co znacząco wpływa na wydłużenie jego żywotności. 

Bagnet AK-47 - opinie

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego bagnet zdobywa pozytywne opinie ze strony zadowolonych użytkowników, którzy chwalą go za korzystną i adekwatną do jakości cenę oraz precyzyjne wykonanie.Ponadto klienci cenią oferowany przez nas nóż do kałacha za jego funkcjonalność, co zwiększa opłacalność zakupu.

Dzięki wyposażeniu w ergonomiczną rękojeść produkt jest prosty w użyciu, a dołączony do niego pokrowiec zapewnia większe bezpieczeństwo w trakcie transportowania i wyciągania. Nóż charakteryzuje się solidnym wykończeniem, ponieważ zależy nam na jego trwałości oraz na tym, aby dostarczać naszym klientom jedynie produkty, których sami chcielibyśmy używać. Bagnet posiada idealne wymiary, co ułatwia jego transportowanie. Dzięki temu zawsze można go mieć przy sobie.

Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym klientem, dlatego w razie pojawiających się niejasności warto się z nami skontaktować w celu otrzymania informacji niezbędnych do podjęcia najlepszej decyzji. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszej oferty, każda osoba znajdzie produkt będący odpowiedzią na jej aktualne potrzeby.