• Gapa Skoczka Spadochronowego

Gapa Skoczka Spadochronowego

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
Gapa Skoczka Spadochronowego - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Naszywka wojskowa - odznaka Skoczka Spadochronowego Wojsk Lotniczych</h2> <p>Oferowana przez nas naszywka wojskowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, cechujących się wysoką jakością i trwałością. Wykończona została ona przy pomocy metody haftu z najwyższą starannością. Naszywka Gapa odznaka Skoczka Spadochronowego jest zgodna z rozporządzeniem MON i gotowa do naszycia na mundurze. Należy jednak zaznaczyć, że nie posiada ona rzepu. </p> <h2>Naszywka Gapa Skoczka Spadochronowego - opinie klientów</h2> <p>Naszywka Gapa Skoczka Spadochronowego, dostępna w naszym sklepie, cieszy się bardzo dobrymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiana jest przez wielu klientów z różnych zakątków naszego kraju. Doceniana jest przede wszystkim za jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Klienci podkreślają, iż sprawdza się ona nawet w ekstremalnych warunkach. Jest bardzo trwała i cechuje się długą żywotnością. Ponadto jest estetycznie wykonana i świetnie się prezentuje na mundurze. Jesteśmy przekonani, że spełni ona również Twoje oczekiwania!</p> <p></p>

Naszywka Gapa Skoczka Spadochronowego.Materiał wz2010.

Wymiary zgodne z rozporządzeniem MON.

Naszywka bez rzepa. 

Ilość

Naszywka wojskowa - odznaka Skoczka Spadochronowego Wojsk Lotniczych

Oferowana przez nas naszywka wojskowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, cechujących się wysoką jakością i trwałością. Wykończona została ona przy pomocy metody haftu z najwyższą starannością. Naszywka Gapa odznaka Skoczka Spadochronowego jest zgodna z rozporządzeniem MON i gotowa do naszycia na mundurze. Należy jednak zaznaczyć, że nie posiada ona rzepu. 

Naszywka Gapa Skoczka Spadochronowego - opinie klientów

Naszywka Gapa Skoczka Spadochronowego, dostępna w naszym sklepie, cieszy się bardzo dobrymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiana jest przez wielu klientów z różnych zakątków naszego kraju. Doceniana jest przede wszystkim za jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Klienci podkreślają, iż sprawdza się ona nawet w ekstremalnych warunkach. Jest bardzo trwała i cechuje się długą żywotnością. Ponadto jest estetycznie wykonana i świetnie się prezentuje na mundurze. Jesteśmy przekonani, że spełni ona również Twoje oczekiwania!