• Naszywka 32 Dywizjon Rakietowy

Naszywka 32 Dywizjon Rakietowy

2021-05-21
Cena: 14,63 zł
Naszywka 32 Dywizjon Rakietowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka z oznaczeniem 32 Dywizjonu Rakietowego pozwala na szybką identyfikację grupy, co jest szczególnie niezbędne w przypadku wielu formacji wojskowych. Element idealnie dopasowuje się do konieczności użycia w kontekście militarnym - wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który w każdych warunkach pozostaje tak samo użyteczny. </p> <p>Oznaczenie 32 Dywizjonu Rakietowego posiada praktyczne obszycie w kolorze khaki, co sprawia, że cały materiał idealnie dopasowuje się do całego munduru pod względem kolorystycznym. W naszym sklepie dostępna jest praktyczna naszywka wykonana na podkładzie WZ2010 US-21, w pełni zgodnym z obecnie obowiązującymi normami. Dodatkową zaletą oznaczenia 32 Dywizjony Rakietowego jest podszycie rzepem. Dzięki takiemu praktycznemu elementowi naszywka w każdych warunkach idealnie przylega do materiału munduru.</p> <h2>Naszywka na ramię, 32 Dywizjon Rakietowy - extremewear.pl</h2> <p>Atrakcyjna cena łączy się z wysoką jakością haftu. Wszystkie elementy naszycia są wyraźne i widoczne już z daleka, co pomaga w szybkiej oraz bezproblemowej identyfikacji.</p>
  • podkład: wz2010 US-21
  • wymiary: 95x95
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Naszywka z oznaczeniem 32 Dywizjonu Rakietowego pozwala na szybką identyfikację grupy, co jest szczególnie niezbędne w przypadku wielu formacji wojskowych. Element idealnie dopasowuje się do konieczności użycia w kontekście militarnym - wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który w każdych warunkach pozostaje tak samo użyteczny. 

Oznaczenie 32 Dywizjonu Rakietowego posiada praktyczne obszycie w kolorze khaki, co sprawia, że cały materiał idealnie dopasowuje się do całego munduru pod względem kolorystycznym. W naszym sklepie dostępna jest praktyczna naszywka wykonana na podkładzie WZ2010 US-21, w pełni zgodnym z obecnie obowiązującymi normami. Dodatkową zaletą oznaczenia 32 Dywizjony Rakietowego jest podszycie rzepem. Dzięki takiemu praktycznemu elementowi naszywka w każdych warunkach idealnie przylega do materiału munduru.

Naszywka na ramię, 32 Dywizjon Rakietowy - extremewear.pl

Atrakcyjna cena łączy się z wysoką jakością haftu. Wszystkie elementy naszycia są wyraźne i widoczne już z daleka, co pomaga w szybkiej oraz bezproblemowej identyfikacji.