• 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka

2021-05-21
Cena: 14,63 zł
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej to praktyczne oznaczenie popularnej jednostki działającej w tym mieście. Element posiada emblemat brygady w oryginalnych kolorach, dzięki czemu z daleka jest ona doskonale widoczna. </p> <h2>15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka - nasza oferta</h2> <p>Dostępny w naszym sklepie produkt charakteryzuje się wysoką jakością, co jest widoczne już na etapie mocowania elementu do munduru. Kierując się opiniami naszych klientów oraz ich indywidualnymi potrzebami, oferujemy możliwość wyposażenia naszywki 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w praktyczny rzep, dzięki któremu przyczepienie go do munduru jest jeszcze prostsze. </p> <p>Atrakcyjna cena tej naszywki wojskowej łączy się z jej wysoką jakością -  każdy szczegół haftu jest doskonale widoczny, co sprawia, że rozpoznanie członków 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej nie wiąże się z jakimikolwiek trudnościami. Czarne obszycie doskonale pasuje do materiału munduru, przez co element niezmiennie cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami nawet wśród doświadczonych wojskowych.</p> <p></p>

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka

  • wymiar: 65 x 80 mm
  • podkład: haftowany
  • podszyta rzepem: TAK
  • obszycie: czarne
  • producent: Extremewear Polska

Jeżeli nie potrzebujesz rzepa, poinformuj nas o tym!

Ilość

Naszywka 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej to praktyczne oznaczenie popularnej jednostki działającej w tym mieście. Element posiada emblemat brygady w oryginalnych kolorach, dzięki czemu z daleka jest ona doskonale widoczna. 

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka - nasza oferta

Dostępny w naszym sklepie produkt charakteryzuje się wysoką jakością, co jest widoczne już na etapie mocowania elementu do munduru. Kierując się opiniami naszych klientów oraz ich indywidualnymi potrzebami, oferujemy możliwość wyposażenia naszywki 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w praktyczny rzep, dzięki któremu przyczepienie go do munduru jest jeszcze prostsze. 

Atrakcyjna cena tej naszywki wojskowej łączy się z jej wysoką jakością -  każdy szczegół haftu jest doskonale widoczny, co sprawia, że rozpoznanie członków 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej nie wiąże się z jakimikolwiek trudnościami. Czarne obszycie doskonale pasuje do materiału munduru, przez co element niezmiennie cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami nawet wśród doświadczonych wojskowych.