• 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka Polowa

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka Polowa

2021-05-21
Cena: 14,63 zł
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka Polowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, która otrzymała sztandar na Polach Grunwaldu, kontynuuje tradycje grunwaldzkie. Patronuje jej osoba sławnego rycerza, niepokonanego w licznych turniejach uczestnika wojen z zakonem krzyżackim – Zawiszy Czarnego, który od zamierzchłych czasów stanowi symbol cnót rycerskich.</p> <h2>Naszywka wojskowa – haftowana tarcza 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej</h2> <p>Oznaka rozpoznawcza Brygady jest ściśle związana z jej tradycjami oraz patronem. Lewa jej połowa przedstawia dwa grunwaldzkie, srebrne miecze na granatowym tle. Na drugiej zaś połowie widnieje część herbu Zawiszy Czarnego z Garbowa.</p> <p>Nieprzypadkowe jest także użycie kolorów granatowego oraz żółtego, które są historycznymi barwami jednostek piechoty.</p> <p>Oferowana przez sklep extremewear.pl naszywka wojskowa wykonana została na haftowanym podkładzie oraz podszyta rzepem dla zapewnienia wysokiej jakości i trwałości. Istnieje możliwość wykonania naszywki bez rzepa. Extremewear.pl to doskonała cena i jakość, które potwierdzają liczne pozytywne opinie.</p> <p></p>

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Naszywka Polowa

  • wymiar: 65 x 80 mm
  • podkład: haftowany
  • podszyta rzepem: TAK
  • obszycie: oliwkowe
  • producent: Extremewear Polska

Jeżeli nie potrzebujesz rzepa, poinformuj nas o tym!

Ilość

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana, która otrzymała sztandar na Polach Grunwaldu, kontynuuje tradycje grunwaldzkie. Patronuje jej osoba sławnego rycerza, niepokonanego w licznych turniejach uczestnika wojen z zakonem krzyżackim – Zawiszy Czarnego, który od zamierzchłych czasów stanowi symbol cnót rycerskich.

Naszywka wojskowa – haftowana tarcza 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej

Oznaka rozpoznawcza Brygady jest ściśle związana z jej tradycjami oraz patronem. Lewa jej połowa przedstawia dwa grunwaldzkie, srebrne miecze na granatowym tle. Na drugiej zaś połowie widnieje część herbu Zawiszy Czarnego z Garbowa.

Nieprzypadkowe jest także użycie kolorów granatowego oraz żółtego, które są historycznymi barwami jednostek piechoty.

Oferowana przez sklep extremewear.pl naszywka wojskowa wykonana została na haftowanym podkładzie oraz podszyta rzepem dla zapewnienia wysokiej jakości i trwałości. Istnieje możliwość wykonania naszywki bez rzepa. Extremewear.pl to doskonała cena i jakość, które potwierdzają liczne pozytywne opinie.