• GROM NASZYWKA POLOWA MULTICAM

GROM NASZYWKA POLOWA MULTICAM

2021-05-21
Cena: 13,81 zł
GROM NASZYWKA POLOWA MULTICAM - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka polowa GROM to odznaka rozpoznawcza noszącej zaszczytne imię Jednostki Wojskowej GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej sformowanej 13 lipca 1990 roku.</p> <h2>Naszywka GROM – MultiCam</h2> <p>Oferowana przez nasz sklep naszywka to wersja odznaki Jednostki przeznaczona do noszenia na prawym ramieniu munduru polowego. Wzorowana była na znaku spadochronowym i przedstawia orła z błyskawicą w szponach, odzwierciedlając tym samym ducha Jednostki, jaką jest GROM. </p> <p>Naszywka została wykonana z materiału MultiCam, który stanowi nowoczesny kamuflaż skomponowany z siedmiu różnych odcieni zieleni, brązu i beżu, które dają możliwość wtopienia się w otoczenie. Jest to rozwiązanie idealne dla żołnierzy wojsk specjalnych, ponieważ pozwala oszukać zmysły niezależnie od odległości, światła czy rodzaju terenu.</p> <p>Z tego powodu naszywka polowa GROM świetnie spełni swoje zadanie, co potwierdzają nasi klienci w opiniach, zwracając uwagę na cechy takie jak wysoka jakość wykonania oraz korzystna cena.</p> <p style="text-align:justify;"></p>

NASZYWKA POLOWA GROM MULTICAM

  • wymiar: 68 x 72 mm tarcza; 66 x 24 mm łuczek
  • materiał: multicam (wojska specjalne)
  • podszyta rzepem: TAK
  • obszycie: oliwkowe/khaki
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Naszywka polowa GROM to odznaka rozpoznawcza noszącej zaszczytne imię Jednostki Wojskowej GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej sformowanej 13 lipca 1990 roku.

Naszywka GROM – MultiCam

Oferowana przez nasz sklep naszywka to wersja odznaki Jednostki przeznaczona do noszenia na prawym ramieniu munduru polowego. Wzorowana była na znaku spadochronowym i przedstawia orła z błyskawicą w szponach, odzwierciedlając tym samym ducha Jednostki, jaką jest GROM. 

Naszywka została wykonana z materiału MultiCam, który stanowi nowoczesny kamuflaż skomponowany z siedmiu różnych odcieni zieleni, brązu i beżu, które dają możliwość wtopienia się w otoczenie. Jest to rozwiązanie idealne dla żołnierzy wojsk specjalnych, ponieważ pozwala oszukać zmysły niezależnie od odległości, światła czy rodzaju terenu.

Z tego powodu naszywka polowa GROM świetnie spełni swoje zadanie, co potwierdzają nasi klienci w opiniach, zwracając uwagę na cechy takie jak wysoka jakość wykonania oraz korzystna cena.