• JWK Polska Walcząca olive/khaki

JWK Polska Walcząca olive/khaki

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
JWK Polska Walcząca olive/khaki - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Znak Polski Walczącej, który przedstawia naszywka Polska Walcząca GROM, to ważny symbol narodowy Polaków, stanowiący wyraz patriotyzmu. Niegdyś rysowany na murach i chodnikach jako sprzeciw wobec okupanta, teraz chętnie noszony przez żołnierzy na mundurach przypomina o najważniejszych historycznych wartościach.</p> <h2>Polska Walcząca GROM – naszywka haftowana</h2> <p>Znak, który od 2014 roku jest chroniony prawnie, przedstawia literę P symbolizującą Polskę w zestawieniu z literą W, oznaczającą walkę lub kotwicę. Jego autorką była instruktorka harcerska “Hania” Anna Smoleńska, studentka tajnego Uniwersytetu Warszawskiego. </p> <p>W czasie II wojny światowej miał na celu podnosić wśród Polaków nadzieję na zwycięstwo, dlatego malowano go w miejscach dobrze widocznych przy pomocy trudno usuwalnej farby.</p> <p>Naszywka GROM Polska Walcząca oferowana przez sklep extremewear.pl została wykonana z dbałością o szczegóły na podkładce w kolorze khaki. Opinie potwierdzają, że jest to produkt wysokiej jakości, którego wyróżnia optymalna cena.</p>
  • Podkład: OLIWKA/KHAKI
  • Podszycie rzepem:  TAK
  • Wymiar: 85x70mm
  • Obszycie: OLIWKA/KHAKI
Ilość

Znak Polski Walczącej, który przedstawia naszywka Polska Walcząca GROM, to ważny symbol narodowy Polaków, stanowiący wyraz patriotyzmu. Niegdyś rysowany na murach i chodnikach jako sprzeciw wobec okupanta, teraz chętnie noszony przez żołnierzy na mundurach przypomina o najważniejszych historycznych wartościach.

Polska Walcząca GROM – naszywka haftowana

Znak, który od 2014 roku jest chroniony prawnie, przedstawia literę P symbolizującą Polskę w zestawieniu z literą W, oznaczającą walkę lub kotwicę. Jego autorką była instruktorka harcerska “Hania” Anna Smoleńska, studentka tajnego Uniwersytetu Warszawskiego. 

W czasie II wojny światowej miał na celu podnosić wśród Polaków nadzieję na zwycięstwo, dlatego malowano go w miejscach dobrze widocznych przy pomocy trudno usuwalnej farby.

Naszywka GROM Polska Walcząca oferowana przez sklep extremewear.pl została wykonana z dbałością o szczegóły na podkładce w kolorze khaki. Opinie potwierdzają, że jest to produkt wysokiej jakości, którego wyróżnia optymalna cena.