• TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY 50sztuk-50litrów
  • TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY 50sztuk-50litrów
  • TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY 50sztuk-50litrów

TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY 50sztuk-50litrów

2021-05-21
Cena: 22,35 zł
TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY 50sztuk-50litrów - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Tabletki do uzdatniania wody Oasis to produkt chemiczny stosowany w celu dokładnego oczyszczenia i dezynfekcji wody pitnej. Są one stosowane w celu eliminacji z wody bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów, które mogą być obecne w źródle wody. Bezpośrednie jej spożywanie z takiego źródła nie jest bezpieczne, ponieważ nie można mieć pewności, co się w niej znajduje. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego tabletki odkażające wodę pozwalają na zachowanie pełnego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Prezentowany zestaw zawiera aż 50 tabletek - każda z nich została zapakowana w folię, co jest kluczowe do zapewnienia długiego okresu ważności produktu. Stosunek ceny do jakości w przypadku tabletek do wody Oasis przedstawia się pozytywnie.</p> <h2>Sposób wykorzystania tabletek do uzdatniania wody</h2> <p>Tabletki uzdatniające wodę cieszą się dużym uznaniem oraz pochlebnymi opiniami szczególnie wśród podróżników, miłośników górskich wędrówek, survivalowców oraz innych osób, które przebywają na otwartej przestrzeni bez dostępu do wcześniej uzdatnionej wody pitnej. Posiadając specjalne tabletki do wody o działaniu odkażającym można bardzo łatwo taki roztwór przygotować. Jedna tabletka wystarcza na przygotowanie jednego litra wody.  Po 30 minutach od zastosowania produktu woda będzie gotowa do spożycia. Działanie tabletek do uzdatniania wody opiera się głównie na DCPA. Jest to aktywny składnik dezynfekujący i oczyszczający, który jest skuteczny w eliminowaniu bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. </p> <p></p>

TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY

Tabletki do uzdatniania wody Oasis oczyszczają wodę ze szkodliwych bakterii i wirusów i zapobiegają przenoszeniu zanieczyszczonej wody przez nieprzyjemne choroby.

1 x tabletka jest odpowiednia dla 1 litra wody.

1 x 50 tabletek (owinięte w folię)

Ilość

Tabletki do uzdatniania wody Oasis to produkt chemiczny stosowany w celu dokładnego oczyszczenia i dezynfekcji wody pitnej. Są one stosowane w celu eliminacji z wody bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów, które mogą być obecne w źródle wody. Bezpośrednie jej spożywanie z takiego źródła nie jest bezpieczne, ponieważ nie można mieć pewności, co się w niej znajduje. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego tabletki odkażające wodę pozwalają na zachowanie pełnego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Prezentowany zestaw zawiera aż 50 tabletek - każda z nich została zapakowana w folię, co jest kluczowe do zapewnienia długiego okresu ważności produktu. Stosunek ceny do jakości w przypadku tabletek do wody Oasis przedstawia się pozytywnie.

Sposób wykorzystania tabletek do uzdatniania wody

Tabletki uzdatniające wodę cieszą się dużym uznaniem oraz pochlebnymi opiniami szczególnie wśród podróżników, miłośników górskich wędrówek, survivalowców oraz innych osób, które przebywają na otwartej przestrzeni bez dostępu do wcześniej uzdatnionej wody pitnej. Posiadając specjalne tabletki do wody o działaniu odkażającym można bardzo łatwo taki roztwór przygotować. Jedna tabletka wystarcza na przygotowanie jednego litra wody.  Po 30 minutach od zastosowania produktu woda będzie gotowa do spożycia. Działanie tabletek do uzdatniania wody opiera się głównie na DCPA. Jest to aktywny składnik dezynfekujący i oczyszczający, który jest skuteczny w eliminowaniu bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów.