• Czapka z daszkiem moro z orłem

Czapka z daszkiem moro z orłem

2021-05-21
Cena: 26,82 zł
Czapka z daszkiem moro z orłem - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W asortymencie naszego sklepu posiadamy odzież wojskową, która z chęcią używana jest przez miłośników survivalu oraz militariów. Produkty kupują również żołnierze, którzy chcą wyposażyć się w wysokiej jakości odzież. Czapka z daszkiem z orłem to uniwersalny produkt w kolorze moro, który można wykorzystać podczas wielu okazji, a także nosić na co dzień. </p> <h2>Czapka z daszkiem moro </h2> <p>Dostępna w naszym sklepie czapka z daszkiem w odcieniu moro to produkt wykonany w 100% z bawełny. Wyprofilowany daszek jest niezwykle komfortowy i pozwala ochronić się przed promieniami słońca, ale także innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Pasek z klamrą pozwalają na dopasowanie czapki moro z daszkiem do indywidualnych preferencji. Cena tego akcesorium jest bardzo korzystna, co podkreślają klienci w swoich opiniach. Czapka z daszkiem moro to dodatek, który można zabrać ze sobą wszędzie, także na outdoorowe wyprawy, będzie też nieodłącznym wyposażeniem żołnierzy i miłośników militariów. </p> <p></p>

-100% bawełna szczotkowana i poddana praniu

-Styl vintage

-konstrukcja 6-panelowa

-Wyprofilowany daszek

-Obszyte oczka wentylacyjne

-Pasek do regulacji z tego samego materiału, klamra o wyglądzie mosiądzu

Ilość

W asortymencie naszego sklepu posiadamy odzież wojskową, która z chęcią używana jest przez miłośników survivalu oraz militariów. Produkty kupują również żołnierze, którzy chcą wyposażyć się w wysokiej jakości odzież. Czapka z daszkiem z orłem to uniwersalny produkt w kolorze moro, który można wykorzystać podczas wielu okazji, a także nosić na co dzień. 

Czapka z daszkiem moro 

Dostępna w naszym sklepie czapka z daszkiem w odcieniu moro to produkt wykonany w 100% z bawełny. Wyprofilowany daszek jest niezwykle komfortowy i pozwala ochronić się przed promieniami słońca, ale także innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Pasek z klamrą pozwalają na dopasowanie czapki moro z daszkiem do indywidualnych preferencji. Cena tego akcesorium jest bardzo korzystna, co podkreślają klienci w swoich opiniach. Czapka z daszkiem moro to dodatek, który można zabrać ze sobą wszędzie, także na outdoorowe wyprawy, będzie też nieodłącznym wyposażeniem żołnierzy i miłośników militariów.