• Naszywka Lotnicza Akademia Wojskowa

Naszywka Lotnicza Akademia Wojskowa

2021-05-21
Cena: 13,01 zł
Naszywka Lotnicza Akademia Wojskowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep powstał po to, by dostarczać towarów wysokiej jakości wszystkim osobom, które kochają aktywnie spędzać czas. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z tego typu aktywnościami, więc zadbaliśmy o staranną selekcję dostępnych u nas produktów. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami - co dla Ciebie jest gwarancją udanego zakupu. W swoim sklepie oprócz specjalistycznej odzieży znajdują się między innymi naszywki i w tym przypadku oferujemy Ci naszywkę lotniczą. Przedstawia ona lotniczą akademię wojskową logo. </p> <h2>Naszywka lotnicza - akademia wojskowa logo</h2> <p>Jeżeli interesuje Cię szeroko pojęte lotnictwo lub  jesteś z nim związany zawodowo i szukasz naszywki lotniczej, która będzie charakteryzowała się wysoką jakością wykonania  - to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Wymiar naszywki to 75 milimetrów, ale w związku z tym, że najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu, to po uprzednim kontakcie możemy przygotować dla Ciebie inną wersję rozmiarową. Dzięki temu, że naszywka podszyta jest mocnym rzepem, to nie będziesz miał żadnego problemu z umieszczeniem go na dowolnym mundurze. </p> <p>Naszywka lotnicza została wykonana przy pomocy metody haftowania, dzięki czemu ma unikalny wygląd. Naszywka przedstawia lotniczą akademię wojskową logo. To orzeł, który znosi do gniazda miecz. Na naszywce znajduje się łacińskie hasło “Pro Partia Semper” - co w tłumaczeniu oznacza “Dla ojczyzny zawsze”.</p> <h2>Naszywka lotnicza wysokiej jakości - sklep</h2> <p>Jeżeli interesuje Cię zakup naszywki lotniczej akademii wojskowej logo, to zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszego sklepu, gdyż w swojej ofercie posiadamy wyłącznie naszywki wykonane z dbałością o szczegóły. Dzięki takiemu zakupowi będziesz mógł wyrazić swoją miłość do wojska. Naszywka lotnicza będzie także doskonałym prezentem na przykład dla młodego chłopca, którego marzeniem jest dostać się do Lotniczej Akademii Wojskowej. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej, więc zadbaliśmy o atrakcyjną cenę tego produktu. </p> <p></p>

Naszywka Lotnicza Akademia Wojskowa

-wymiar naszywki 75mm (istnieje możliwość zmiany wielkości po kontakcie)
-naszywka podszyta mocnym rzepem

Ilość

Nasz sklep powstał po to, by dostarczać towarów wysokiej jakości wszystkim osobom, które kochają aktywnie spędzać czas. Mamy wieloletnie doświadczenie związane z tego typu aktywnościami, więc zadbaliśmy o staranną selekcję dostępnych u nas produktów. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami - co dla Ciebie jest gwarancją udanego zakupu. W swoim sklepie oprócz specjalistycznej odzieży znajdują się między innymi naszywki i w tym przypadku oferujemy Ci naszywkę lotniczą. Przedstawia ona lotniczą akademię wojskową logo. 

Naszywka lotnicza - akademia wojskowa logo

Jeżeli interesuje Cię szeroko pojęte lotnictwo lub  jesteś z nim związany zawodowo i szukasz naszywki lotniczej, która będzie charakteryzowała się wysoką jakością wykonania  - to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Wymiar naszywki to 75 milimetrów, ale w związku z tym, że najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu, to po uprzednim kontakcie możemy przygotować dla Ciebie inną wersję rozmiarową. Dzięki temu, że naszywka podszyta jest mocnym rzepem, to nie będziesz miał żadnego problemu z umieszczeniem go na dowolnym mundurze. 

Naszywka lotnicza została wykonana przy pomocy metody haftowania, dzięki czemu ma unikalny wygląd. Naszywka przedstawia lotniczą akademię wojskową logo. To orzeł, który znosi do gniazda miecz. Na naszywce znajduje się łacińskie hasło “Pro Partia Semper” - co w tłumaczeniu oznacza “Dla ojczyzny zawsze”.

Naszywka lotnicza wysokiej jakości - sklep

Jeżeli interesuje Cię zakup naszywki lotniczej akademii wojskowej logo, to zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszego sklepu, gdyż w swojej ofercie posiadamy wyłącznie naszywki wykonane z dbałością o szczegóły. Dzięki takiemu zakupowi będziesz mógł wyrazić swoją miłość do wojska. Naszywka lotnicza będzie także doskonałym prezentem na przykład dla młodego chłopca, którego marzeniem jest dostać się do Lotniczej Akademii Wojskowej. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej, więc zadbaliśmy o atrakcyjną cenę tego produktu.