• Naszywka FORMOZA wz2010

Naszywka FORMOZA wz2010

2021-05-21
Cena: 9,76 zł
Naszywka FORMOZA wz2010 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka Formoza WZ2010 niezbędna jest do identyfikacji właściwej jednostki wojskowej. Wykonana została z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz wytycznych. W naszym sklepie dostępna jest oryginalna naszywka wykonana na obowiązującym podkładzie WZ2010. Naszywka posiada średnicę 80 mm. Stanowi standardową propozycję, która świetnie sprawdza się jako niezbędne uzupełnienie wyposażenia wojskowego danej jednostki. </p> <p>Naszywkę z łatwością można umieścić na materiale - wszystko za sprawą wykorzystania specjalnego rzepu o wyjątkowo dobrej przyczepności. Dzięki niej naszywka Formoza WZ2010 nie odczepi się od munduru niezależnie od panujących w danej chwili warunków atmosferycznych. </p> <h2>Naszywka Formoza WZ2010 - sklep</h2> <p>Element dostępny w sklepie Extremewear cechuje się wysoką jakością elementem, który doskonale dopełni wyposażenie wojskowego munduru. Atrakcyjna cena jest niewątpliwie dodatkowym atutem naszywki Formoza WZ2010 wykonanej z należytą dbałością o szczegóły, w tym odpowiednią kolorystykę.</p> <p></p>

Naszywka Formoza, wersja na podkładzie wz2010

-wymiar naszywki 80mm
-naszywka podszyta mocnym rzepem

Ilość

Naszywka Formoza WZ2010 niezbędna jest do identyfikacji właściwej jednostki wojskowej. Wykonana została z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz wytycznych. W naszym sklepie dostępna jest oryginalna naszywka wykonana na obowiązującym podkładzie WZ2010. Naszywka posiada średnicę 80 mm. Stanowi standardową propozycję, która świetnie sprawdza się jako niezbędne uzupełnienie wyposażenia wojskowego danej jednostki. 

Naszywkę z łatwością można umieścić na materiale - wszystko za sprawą wykorzystania specjalnego rzepu o wyjątkowo dobrej przyczepności. Dzięki niej naszywka Formoza WZ2010 nie odczepi się od munduru niezależnie od panujących w danej chwili warunków atmosferycznych. 

Naszywka Formoza WZ2010 - sklep

Element dostępny w sklepie Extremewear cechuje się wysoką jakością elementem, który doskonale dopełni wyposażenie wojskowego munduru. Atrakcyjna cena jest niewątpliwie dodatkowym atutem naszywki Formoza WZ2010 wykonanej z należytą dbałością o szczegóły, w tym odpowiednią kolorystykę.