• Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU

Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU

2021-05-21
Cena: 5,69 zł
Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Szeregowy naszywka czarna na szuszu</h2> <p>Oferowana przez nasz sklep naszywka szeregowy wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół. Tego typu odznaczenia pełnią niezwykle istotną rolę w każdej służbie. Wskazują one bowiem stopień oraz określają wewnętrzny porządek hierarchii. </p> <h2>Naszywka szeregowy - cena</h2> <p>Naszywka szeregowy wykonana została przy pomocy metody komputerowej. Całość haftu wykonana została z nici hafciarskiej w odcieniu czarnym. Dzięki dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół naszywka posłuży swojemu użytkownikowi przez wiele długich lat. </p> <p>Boki naszywki wykończone zostały w sposób niezwykle solidny, tak by móc chronić naszywkę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wewnętrzna strona naszywki szeregowego podszyta została silnym rzepem, dzięki czemu możliwe jest jej bezproblemowe umieszczenie na odzieży. </p> <h2>Naszywka szeregowy - opinie</h2> <p>Znajdująca się w naszej ofercie naszywka szeregowego posiada wymiary wynoszące 85mm x 70mm. Dzięki swojej wielkości znakomicie nadaje się do umieszczenia na kurtce wyjściowej. Co istotne, naszywka jest w pełni zgodna z aktualnym rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej.</p> <p></p>
  • podkład: czarny materiał kontraktowy
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Szeregowy naszywka czarna na szuszu

Oferowana przez nasz sklep naszywka szeregowy wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół. Tego typu odznaczenia pełnią niezwykle istotną rolę w każdej służbie. Wskazują one bowiem stopień oraz określają wewnętrzny porządek hierarchii. 

Naszywka szeregowy - cena

Naszywka szeregowy wykonana została przy pomocy metody komputerowej. Całość haftu wykonana została z nici hafciarskiej w odcieniu czarnym. Dzięki dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół naszywka posłuży swojemu użytkownikowi przez wiele długich lat. 

Boki naszywki wykończone zostały w sposób niezwykle solidny, tak by móc chronić naszywkę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wewnętrzna strona naszywki szeregowego podszyta została silnym rzepem, dzięki czemu możliwe jest jej bezproblemowe umieszczenie na odzieży. 

Naszywka szeregowy - opinie

Znajdująca się w naszej ofercie naszywka szeregowego posiada wymiary wynoszące 85mm x 70mm. Dzięki swojej wielkości znakomicie nadaje się do umieszczenia na kurtce wyjściowej. Co istotne, naszywka jest w pełni zgodna z aktualnym rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej.