• Kapral naszywka czarna na SZUSZU

Kapral naszywka czarna na SZUSZU

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Kapral naszywka czarna na SZUSZU - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Kapral - naszywka czarna na szuszu dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się solidnym wykończeniem z dbałością o każdy szczegół. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału, który zapewnia mu dużą trwałość. Naszywka będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego entuzjasty militariów, które zafascynowany jest stopniami wojskowymi. Ponadto sprawdzi się w przypadku zawodowych żołnierzy. Produkt posiada precyzyjny haft z białych nici, który został wykonany z dbałością o każdy szczegół.</p> <h2>Naszywka czarna kapral - sklep</h2> <p>W asortymencie naszego sklepu możesz znaleźć wysokogatunkowe naszywki, które przypadną Ci do gustu i będę doskonałą pamiątką, symbolizującą Twoją pasję. Extremewear wyróżnia się szeroką ofertą akcesoriów militarnych, takich jak naszywka kaprala, która posiada atrakcyjną cenę, zachęcającą do zakupu. Element przyczepia się do munduru za pomocą rzepu, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w przymocowaniu. To przekłada się na komfort jej czyszczenia i umiejscowienia w innym wybranym przez Ciebie miejscu.</p>
  • podkład: czarny materiał kontraktowy
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Kapral - naszywka czarna na szuszu dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się solidnym wykończeniem z dbałością o każdy szczegół. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiału, który zapewnia mu dużą trwałość. Naszywka będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego entuzjasty militariów, które zafascynowany jest stopniami wojskowymi. Ponadto sprawdzi się w przypadku zawodowych żołnierzy. Produkt posiada precyzyjny haft z białych nici, który został wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Naszywka czarna kapral - sklep

W asortymencie naszego sklepu możesz znaleźć wysokogatunkowe naszywki, które przypadną Ci do gustu i będę doskonałą pamiątką, symbolizującą Twoją pasję. Extremewear wyróżnia się szeroką ofertą akcesoriów militarnych, takich jak naszywka kaprala, która posiada atrakcyjną cenę, zachęcającą do zakupu. Element przyczepia się do munduru za pomocą rzepu, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w przymocowaniu. To przekłada się na komfort jej czyszczenia i umiejscowienia w innym wybranym przez Ciebie miejscu.